MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LENA PERMINOVA'NIN KUSURSUZ CİLDİNİN SIRRI

Moda ikonu, spor aşığı, eski model ve çok güzel! Hatta fazlasıyla güzel bir kadın! Lena Perminova'nın mükemmel cildinin sırrı ise çok basit. Öğrenmek ister misiniz?

09 Eylül 2020 Çarşamba

LENA PERMINOVA'NIN KUSURSUZ CİLDİNİN SIRRI
Lena Perminova, doğal güzelliği ve dikkat çekici tarzı ile dünyanın takip ettiği stil ikonlarından biri. Hayatı ise tam bir külkedisi hikayesi! Güzel bir hayat, güzel bir vücut, güzel bir yüz ve en önemlisi de güzel bir kalp... Ama bizi şu an ilgilendiren kısmı ise güzel cildinin sırrı. Öyle değil mi?

Lena'nın muhteşem kusursuz teni güzelliğinin en önemli unsurlarından biri. Kendisi Shiseido'nun en fazla ödül almış ve en çok satan ürünlerinden biri olan Ultimune'u kullanıyor. 

Shiseido Ultimune sayesinde cildi harika görünüyor!
Ultimune, cildin 'self- defense' yani koruma mekanizmasını güçlendiriyor. Cildi yaşlanmaya, pürüzlenmeye, pütürcükler çıkmasına ve nemsizliğe karşı koruyor ve güçlendiriyor. Nasıl sağlığımız için vücut direncini arttırıcı takviyeler alıyorsak; bu ürünü de cildimiz için öyle düşünebiliriz. 

Neden Ultimune?
Cilt bakım rutinimizden -hangi ürün ve hangi markayı kullanırsak kullanalım- asla çıkarmamamız ve hep kullanmamız gereken bir ürün: Shiseido Ultimune. Çünkü bu cilt güçlendirici konsantre ürün, kullandığınız serum ve/veya nemlendiricinin daha iyi performans göstermesini sağlar çünkü cildin bağışıklığına olumlu etki eder. Üstelik her yaşa ve her cilt tipine uygundur.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter