MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MEGHAN MARKLE MAKYAJI

Birkaç gün sonra yılın düğünü var ve biz de son zamanların en merak edilen ismi, Kraliyet ailesinin müstakbel gelin adayı Meghan Markle'ın makyaj stilini inceledik.

14 Eylül 2020 Pazartesi

MEGHAN MARKLE MAKYAJI

En çok merak edilen, en çok beklenen kraliyet düğününe sayılı günler kaldı. Prens Harry ve Amerikalı aktris Meghan Markle'ın düğünü 19 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek. Güçlü, kendinden emin ve samimi gülüşüyle Meghan Markle’ı biz çok beğendik. Üstelik kendisine çok yakışan bir makyaj stiline sahip olduğu da su götürmez bir gerçek: Yalın, dozunda ve kusursuz. 

Meghan Markle nasıl makyaj yapıyor, nelere dikkat ediyor isterseniz inceleyelim.


İnce bir ten ürünü

1) Meghan cildi sağlıklı gösteren, ince yapılı, çok kapatıcı olmayan bir fondöten kullanmayı tercih ediyor. Siz de böyle bir ten ürünü isterseniz Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 (saten bitişli renkli nemlendirici) veya Shiseido Perfect Hydrating BB Cream SPF30 (bb krem) ideal olabilir.

2) Göz altlarında kapatıcı olarak teninden bir ton açık rengi tercih ediyor genelde ve göz altları gayet aydınlık ve taze görünüyor. Aydınlatıcı özellikli Nars Radiant Creamy kapatıcıyı siz de bu özelliklerinden dolayı kullanabilirsiniz.

3) Kaşları doğal görünümlü ve dikkat edersiniz kalın ve boşluklu. Gayet güzel bizce, kendisine çok yakışıyor. 


4) Meghan'ın göz makyajı çok karakteristik ve adeta onun imzası görünümünde. Siyah eyeliner ve maskara olmazsa olmazı. Siz de Meghan gibi küçük ve içeri doğru göz şekline sahipseniz, göz kalemini inceden gözün dışına doğru kalınlaşan çizgi şeklinde çekin. Hacim verici bir maskara uygulayın.  Nars Climax maskara iyi bir ikili olur.

Nars Orgasm allık favorisi

5) Ve allık! Meghan Nars Orgasm allık kullanıyor. Doğal görünümlü pembe yanaklarının sırrı bu.


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter