MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KENDİNİ SÜREKLİ TAZELEYEN BİR FONDÖTEN

Fondöten, makyajın sihirli ürünlerinden biri. Cildimiz maalesef ilk doğduğumuz andaki kadar pürüzsüz ve güzel kalamıyor. Cildi hep daha iyi, daha sağlıklı ve kusursuz göstermek bu yüzden her kadının arzusu. Bunun için de fondötenler makyaj çantalarımızın jokeri.
  
Teknoloji ilerledikçe güzellik dünyası da bu gelişimden nasibini alıyor tabii ki. Shiseido bu konuda öncü markalardan biri ve şimdi anlatacağımız fondöten yenilikçi özellikleriyle bir ilk.

Kendi kendini sürekli tazeleyen, cilde yeni uygulanmış gibi bir görünüm veren fondöten

Fondötenin adı: Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing, Adından da anlaşılacağı üzere birçok özelliğinin yanı sıra öne çıkan ilk özelliği kendi kendini sürekli tazeleyen, cilde pürüzsüz ve sanki daha yeni uygulanmış gibi bir görünüm veren fondöten olması.

Peki, bu ne demek?
Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilen ilk fondötenidir. Bu teknolojisi sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir. Böylece, gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli ve kusursuz bir cilt sunar. Düşünsenize 4 saat sonra, 8 saat sonra bile cildiniz sanki yeni makyaj yapılmış gibi görünüyor. 

Sizce de bu harika bir şey değil mi?
İnce çizgilere ve kırışıklara girmez.

Bingo bingo! İşte bu her zaman aranılan ama fondötenlerde çok az bulunan bir özelliktir. Şimdi bu yeni fondötende çizgilere dolma endişesi yaşamamıza hiç gerek kalmadı. Bu ne demek? Gün içerisinde rötuş yapılmasına gerek yok demek! 

Başka hangi özellikleri var?
Bu eşsiz temel özelliklerinden sonra bir fondötenden beklediğiniz her şey elbette Synchro Skin Self-Refreshing fondötende mevcut.

- SPF30 güneş korumasına sahip. Böylece yaz ve kış cildiniz UV ışınlarından korunmuş oluyor. Ekstra bir güneş koruyucu kullanmanıza gerek kalmıyor.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı olmasına rağmen hafif ve ağırlıksız bir dokusu vardır. Üstelik kat kat uygulanabilir. 

- Tüm cilt tiplerine uygun olması da büyük avantaj. 
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter