;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
AYDINLIK VE CANLI CİLDE NASIL SAHİP OLURUM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
i
AQUA GEL LUMINOUS MASK
NARS

AQUA GEL LUMINOUS MASK

Su Bazlı Aydınlatıcı Nem Maskesi
480,00 TL

AYDINLIK VE CANLI CİLDE NASIL SAHİP OLURUM?

 • Temmuz 09, 2020

Peeling

Peeling cildinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri! Peeling, cildinizde biriken tüm ölü derileri ve kirleri temizler. Cildinizi tazeler. Kalıntılarından arınan cilt resmen yeniden doğar! Aydınlık ve ve taze bir görünüme kavuşur. Bunun için en favori ürünlerimizden biri olan Nars Double Refining Exfoliator’u size öneriyoruz. Meyve asitleriyle zengin bu peeling, gözenekleri derinlemesine temizler, cildi pürüzsüzleştirir. Cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. Bu yüzden cilt daha parlak ve aydınık görünür.

 

Maske

Maskeler cildimize yoğun ve etkili bakım yaparlar. Sonuçları anında görülebilir. Kuruyan cildi nemlendirir ve beslerler. Bu açıdan düzenli kullanıldığında çok faydaları vardır. Cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran bir maske olan Nars Aqua Gel Luminous Mask, cilde yüksek nem sağlayan ve cildi tedavi eden maskedir. İçeriğindeki güçlü doğal bitkiler, kolajen üretimini artırır ve son derece yumuşak ve genç görünen bir cilt ortaya çıkarır. Maske, cildin ışığını ortaya çıkarmak için özel Light Reflecting Complex™ teknolojisi (ışık yansıtıcı) içerir. 

 

Bu maske ünlü yıldızlar arasında da çok sevilen ve popüler olan bir maskedir. Kim ışık yayan bir cildi hayır diyebilir ki? Bu maskeyi kimler mi kullanıyor? Kristen Stewart, Dakota Johnson, Sienna Miller...

 Nemlendirme 

Nemlendirici kullanmanın mevsimi yoktur. Cildimizin her zaman neme ihtiyacı fazlasıyla var! Ama kışın cildimizin soğuktan kuruduğu ve daha çok nemsiz kaldığı bir gerçek. Cildinizi ve neme doyurmak için yoğun besleyici ve nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalısınız. 24 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlayarak cildi yenileyen ve zaman içinde doğal olarak azalan parlaklığı ona geri kazandıran Nars Luminous Moisture Cream, kolajen üretimini artırmak için kayın ağacı özüyle ve serbest radikal hasarıyla mücadele etmek için güçlü antioksidanlarla zenginleştirilmiştir. Cildin gençlik ışıltısını yenilemek ve bir prizma gibi ışığı yansıtmak üzere tasarlanan NARS’ın özel Light Reflecting Complex™ teknolojisini içerir. 

 

Serum

Serumlar cilt bakımında mutlaka yer vermeniz gereken ürünlerdir. Hedeflediğiniz görünüme kısa sürede ulaşmanızı sağlarlar. Nars Optimal Brightening Concentrate, ışıltı arttırıcı serum cildi anında aydınlatır ve cilt tonunu canlandırır. Uzun vadede yaşlılık belirtilerini önlemek ve onarımına yardımcı olmak için çalışırken cilt tonunu berraklaştırır ve eşitler. Koyu renkli lekeler yavaş yavaş gözden kaybolmaya başlar ve cilt genç, prizmatik ve aydınlatılmış görünür. Sabah ve akşam temiz cilde uygulayabilirsiniz.

 

Özel gece bakımı

Nars’ın yaşlanma karşıtı “Restorative Night Treatment” gece bakımı, yapısı nedeniyle 'kuru yağ' olarak geçiyor. Kuru yağ, cilde uygulandığında yağlı görünüm bırakmadan bakım yapma işlevi gören bir yağ formudur. Uygulandıktan sonra hızla emilir ve cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirir. Nars Restorative Night Treatment içeriğindeki ışıltıyı yansıtan özel etken maddeler sayesinde cilde doğal ışıltısını geri verir. %99 doğal formülü ile temel asit yağları, aktif içerikleri ve 'Gel-Matrix' teknolojisinin karışımıyla cilde yoğun bir gece tedavisi sunar. Hafif ve cilde hızlı nüfus eden yapısıyla dikkat çeken ve ince çizgileri onararak cilde sıkılık kazandıran kuru yağ, geceleri düzenli olarak kullanıldığında cildin nem oranında yüzde 146’lık bir artış sağlar. 

 

Nars Restorative Night Treatment kuru yağı, makyaj altı olarak kullanabilirsiniz. Kuru yağ olma özelliğinden dolayı ciltte asla yağlı bir görünüm bırakmaz ve cildi maksimum seviyede nemlendirir. Bu ürünün en etkili uygulama yöntemi ise gece yatmadan önce yapılanıdır. Cildinizi temizledikten sonra ince bir tabaka olarak yüzünüze sürün. Böylece gece siz uyurken cildiniz onarılıp, yenilenecektir. Sabah ışıl ışıl ve taze bir ciltle uyanırsınız.

 

İşte, aydınlık ve taptaze bir cilt görünümü için ihtiyacınız olanlar!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ