Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHISEIDO

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

Ciltten Soyulan Arındırıcı Maske
390,00 TL 289,00 TL

Cilt Bakım

CİLDE DETOKS ETKİSİ: PEMBE MASKE

 • 01.06.2020

 

Tertemiz, dupduru bir cildi ortaya çıkaran arındırıcı yeni pembe maskemiz ile tanıştınız mı? Biz tanıştık, denedik ve kendisini çok sevdik!
 

Etken maddesi: Japon fesleğeni Shiso

İlk olarak maskenin içeriği bizi çok etkiledi çünkü etken maddesi bir Asya bitkisi olan Shiso. Shiso, mineral ve vitamin açısından zengin bir bitki. Japon fesleğini olarak da biliniyor. Mor yaprakları var. Detoks etkili ve cildi yenileme yeteneğiyle biliniyor. Üstelik paraben ve yağ içermiyor.
 

Makyajtrendi ekibi olarak maskeyi hepimiz tek tek denedik. Şimdi sizinle kendi deneyimlerimizi paylaşalım. Ne dersiniz?
 

Selin Ö.: Shiseido Waso Peel Off Mask bugüne kadar görülmüş olan soyucu maskelerden çok farklı. Pembe metalik ve yoğun kıvamlı bu maskenin en güzel yanlarından biri, kuruyunca ciltten bütün olarak soyulması. 1-2 dakikada kolaylıkla çıkıyor. Cildi gerçekten pırıl pırıl yapıyor ve siyah noktaları hüp diye çekiyor. O kadar temiz bir cilt ortaya çıkarıyor ki, teninizin renginin açıldığını düşünüyorsunuz. 
 

Çok kuru bir cildim var, maskenin ardından hemen serum ve nemlendiricimi sürerek bakımımı tamamladım. Cildiniz yağlı bile olsa, maskenin ardından hemen nemlendiricinizi sürmelisiniz. Güzel bir cildin ilk adımı temizlik, ikinci adımı nemdir, unutmayın.
 

 

Tuğba D.: Pürüzsüz bir cildim var ama mevsim geçişlerinde donuk ve kuru görünüyor. Yer yer kızarıyor. O yüzden maskeyi uygulamadan önce biraz çekindim, acaba cildime iyi gelir mi diye şüphelerim vardı. Ama sonuca bayıldım!

Pembe maskenin cildime verdiği o parlak temizliği, canlılığı çok sevdim. Sanki sihirli bir el yüzüme değdi ve cildimi yeniledi. Cidden cilde detoks etkisi varmış!
 

 

Seren P.: Bir gün parmaklarımla, bir başka gün maske fırçası ile uygulama yaptım. İki şekilde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bence maskeyi biraz kalın sürmek gerekiyor ki ciltten bir bütün olarak ve çok kolay soyulsun. Kızarmaya meyilli ve oldukça hassas bir cildim olmasına rağmen, cildimde olumsuz bir tepki hiç olmadı. Aksine, maskenin altından çok berrak ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıktı. Ardından rutin nemlendirici bakımın ile devam ettim. 
 

Cilt, derinlemesine temizlendiği zaman üzerine uygulanan bakımlardan maksimum fayda sağlar. O yüzden bakımımı maske+serum+nemlendirici olarak tamamladığımda cildimdeki olumlu değişim muazzam!
 

Nazan Ö.: Pembe maskeyi 1 hafta boyunca 3 kere denedim. Normal bir cildim var, ne yağlı ne kuru. Bence kesinlikle cilt rengini açıyor; cilt daha berrak ve daha aydınlık oluyor. Sanırım bu derinlemesine temizlikten oluyor. Ciltteki tüm kiri, fazla yağı alıyor. Cildi kurutmuyor da. Tam dengede.

En sevdiğim yanlarından biri geniş gözeneklerimi küçültmesi oldu. Farkı gördüm. Maskeyi bundan sonra da düzenli kullanmaya devam edeceğim.
  


 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ