Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
SHISEIDO

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

Ciltten Soyulan Arındırıcı Maske
390,00 TL 289,00 TL

Cilt Bakım

CİLDİNİ YENİLE VE TEKRAR ŞARJ ET!

 • 23.02.2020Hepimizi için cildimiz elbette çok önemli. Ama yaş almak, hayat koşulları derken en çok cildimiz bu döngüden etkileniyor ve yıpranıyor. Ona iyi bakmamız lazım!

Eskiden bir reklamda dedikleri gibi: Çünkü cildimiz bizim vitrinimiz.  

Sağlıklı bir cilt güzeldir zaten. Cildinizin sağlıklı yani canlı, güzel ve taze görünmesini istiyorsanız size 2 maskelik harika bir güzellik reçetesi hazırladık:
 

1) Cildini derinlemesine temizle/YENİLE

2) Cildine canlılık kat; onu besle, parlat, tazele/ŞARJ ET

PEMBE MASKE İLE CİLDİNİ YENİLE

Güzellik ritüelinin ilk adımı her zaman temizliktir. İyi bir cilt temizliğinin yerini hiçbir şey tutamaz. Temiz cilt, üzerine yapılan bakımları da en etkili şekilde özümser ve onlardan maksimum fayda alır. Temiz cilt, üzerine yapılan makyajı bile çok daha güzel gösterir. 
 

Shiseido Waso Peel Off Mask, metalik pembe dokulu ciltten soyulan arındırıcı bir maske. Bu maskenin en önemli özelliği içerisindeki Japon fesleğeni (Shiso) sayesinde cilde vitamin ve mineral yüklüyor. Bu bitkinin detoks etkisi ciltte de aynı etkiyi uyandırıyor. 
 

Cildiniz maskeyi yüzünüzden soyduktan bebeksi bir pürüzsüzlüğe ve berraklığa kavuşuyor. Hatta biz ten rengini açtığını bile düşünüyoruz o kadar tertemiz bir cilt ortaya çıkıyor! Düşünsenize, tüm kirden, yağdan arınmış pırıl pırıl dupduru bir cilt... Gözenekleri sıkılaşmış, içten gelen bir ışıltıyla kendi sağlıklı rengine kavuşmuş bir cilt.

İşte, cilt yenilendi. 

GECE GÜZELLİK MASKESİ İLE CİLDİNİ ŞARJ ET

Yenilenen ve peşisıra gelecek bakıma hazır olan cildinizi şimdi yeniden şarj etme zamanı! Sırada Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask  var. Gece uyumadan önce maskeyi sürüp yatıyorsunuz ve sabah uyandığınızda cildiniz nemli, yumuşak ve taze oluyor. Cilde nem ve canlılık depolayan bu maskenin içerisinde havuç hücreleri var. Bu havuç hücreleri özleri bozulmadan ürün içeriğine özel bir teknoloji ile ekleniyor. Bu bakımdan özlerin cilde faydası maksimum düzeye çıkıyor. 

Maskenin asıl etken maddesi ise Japonya'ya özel bir bitki türü olan Yuzu. 

Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahip. Cildi aydınlatıyor. Taptaze ve canlı yapıyor.
 

İşte, cildiniz yeniden şarj oldu. 
 

PÜF NOKTASI: Haftada 2-3 kere bu ikili bakım kürünü yaparsanız cildinizdeki dönüşümü fark edeceksiniz. Tüm cilt tipleri bu bakım kürünü yapabilir. 

BU MASKELERİ KİMLER KULLANABİLİR?
İşte, maskelerin en güzel yanlarından biri de bu! Yaş ve cinsiyet gözetmeksizin bu maskeleri 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Anti-aging özellik taşımadıklarından dolayı, her yaş grubundan kişi bu maskeleri ciltlerine bakım yapmak, temizlemek ve nemlendirmek için kullanabilir. 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ