Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION

Cilde Aydınlık Veren İnce Yapılı Fondöten
440,00 TL

Makyaj

ERKAN ULUÇ'TAN YAĞLI CİLTLERE MAKYAJ ÖNERİLERİ

 • 01.06.2020

Sabah 8’de makyajınızı yapıp evden çıkıyor ve öğlen 12’de yüzünüz yağdan parlayıp makyajı kusuyorsa, önlem alma zamanınız gelmiş demektir. Çünkü bu şekilde hem kötü bir görüntü ortaya çıkar, hem de makyaj asla gün boyu dayanmaz. 

 

“Öncelikle yağ dengeleyici bir nemlendirici kullanmalısınız. Nemlendirici olarak, Shiseido Waso Quick Matte Moisturizer Oil-Free'yi tavsiye ederim. Malta eriği yaprakları ile formüle edilen yağsız bu nemlendirici cildi matlaştırır ve cildin ideal nem dengesini korur. Makyaj bazı olarak da idealdir. Cildin parlamasını engeller ve cildi makyaja hazırlar. Cildi pürüzsüzleştirdiğinizde üstüne yapacağınız makyaj da uzun saatler boyu dayanır” diyor Erkan Uluç.

 

 

Fondöten seçimi

 

Fondöten kullanmak isterseniz, Nars All Day Luminous Weightless ilk tercihiniz olmalı. Yağsız bir formüle sahip. İncecik su gibi yapısı var ama kapatıcılığı oldukça yüksek seviyede. Cildi pürüzsüz gösteriyor. Fondötenin üzerine makyajı sabitlemek için Nars Light Reflecting Pressed Powder kullanabilirsiniz. Bu şeffaf pudra makyajı cilde oturtmak için müthiştir. Cilde çok güzel aydınlık bir yansıma da verir.

Pudra kutusunda tamamen beyaz görünüyor ancak yapısı çok ince ve transparan. Bu yüzden cildinize sürdüğünüzde kayboluyor. 

 

Ten makyajınızı bu ürünlerle tamamladıktan sonra yağlı bir cilde sahip olduğunuzu bile unutacaksınız! Bir daha makyajınızın akma, cildinizin yağlanıp parlama sorunu kalmayacak. Makyajınız uzun ömürlü ve ilk yapıldığı andaki gibi görünecek.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ