Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Cilt Bakım

KAVANOZUN İÇİNDE TAM BİR GECE UYKUSU: WASO BEAUTY SLEEPING MASK

 • 01.06.2020

 

Bedenimiz ve ruhumuz için gece uykusu nasıl hayati bir önem taşıyorsa, cilt için de aynısı geçerlidir.

Cilt, kendini geceleri uykudayken yeniler, onarır, dinlendirir, gücünü toplar. Böylece günlük hayattaki yıpratıcı her türlü çevresel faktöre, yaşlanma belirtilerine ve strese karşı savaşır. Gece uykusu bu yüzden çok çok çok önemlidir. 


Cildinizin gece uykusu = Waso Gece Güzellik Maskesi

 

Cildimizin iyi bir gece uykusuna ne kadar ihtiyacı olduğunu bilen Shiseido, yepyeni ve cilt için adeta mucizevi bir ürünü Waso serisine ekledi. Böylece cildin gece uykusu resmen artık bir kavanoza girdi.

Düşünün; gece uykusunu yüzünüze sürüyorsunuz ve sabah uyandığınızda neredeyse 12 saatlik uyku uyumuş gibi cildiniz mü-kem-mel sağlıklı görünüyor.

 

 

Waso Beauty Sleeping Mask (Gece Güzellik Maskesi) tam olarak nedir? 

 

Şaşırdınız, değil mi? Gece uykusu nasıl olur da kavanoza girer diyorsunuz? Evet şaşırtıcı fakat gerçek, aynen böyle oldu!

 

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesi.

Geceleri uyumadan önce -hatta uyumasanız bile- cilde uyguluyorsunuz ve ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle uyanıyorsunuz. Üstelik adı maske ama bu ürünü ciltten temizlemiyorsunuz. Gece boyu cildiniz maskeyi emiyor.
 

 

Siz uyumasanız bile cildiniz tam bir gece uykusu almış gibi oluyor! NASIL?

 

Siz ister uyuyun, ister uyumayın; maskeyi sürdüğünüz zaman cildiniz zaten gece uykusunu almaya başlıyor. Bu yüzden özellikle çok az uyuyan, güneş ışınlarıyla fazla haşır neşir olan, stres gibi birçok faktörden dolayı cildi cansız ve yorgun gözüken herkes bu maskeyi kullanmalı. 

İçerisinde paraben ve yağ bulunmayan bu maskeyi her yaştan ve her cilt tipine sahip kadın kullanabilir. 


Cildi yeniden şarj ediyor

 

Maskenin etken maddesi Japonya'ya özgü bir yeşil bitki olan Yuzu'dur. Yuzu bitkisi doğasında olan bir güçle cildi adeta yeniden şarj etme özelliğine sahiptir. Cilde enerji, nem ve tazelik depolar. Cilt aydınlanır.

Sadece Yuzu değil, özü bozulmadan özel bir teknolojiyle maske içeriğine eklenen havuç hücreleri de cildi besler ve canlandırır.
 


Vitamin bakımından da zengin içerikli

 

Jel dokulu gece maskesi, geceleri gerçekleşen cildin doğal yenilenme sürecini güçlendirir. Sıkılaştırılmış vitamin kapsülleri uygulama esnasında patlayarak sabah cildin ışıltılı ve temiz görünmesini sağlar, bu arada cilt etkili şekilde nem kazanır. Maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları bulunur. 
 

Gece maskeyi sürdünüz, sabah uyandınız: Cildinizde ne gibi değişimler göreceksiniz?

 

Maske, uygulamadan 18 saat sonra bile cilt üzerindeki nem etkisini korur. O yüzden sabah uyandığınızda cildiniz nemle birlikte çok taze ve bir çiğ tanesi gibi yumuşak görünecektir. Daha canlı, ışıltılı ve parlaktır.

 

Düzenli ve uzun süreli kullanımda ince çizgilerin ve koyu halkaların azaldığını da gözlemleyeceksiniz.
 Maskeyi uygulamanın püf noktaları

 

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask’ı gece temizlemiş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza sürün. Hatta maskeyi sürerken derin nefesler alarak, rahatlatan ve uyumayı kolaylaştıran kokusunu da içinize çekebilirsiniz. 

 

Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.


İhtiyaç duyduğunuz her an!

Bu maskenin en güzel yanlarından biri ise, ihtiyaç hissettiğinizde kullanabilmeniz. Cildinizin ihtiyacına göre uygulama sıklığını ayarlayabilirsiniz. Haftada 2-3 de olabilir, çok daha sık da olabilir. İsterseniz her gün!

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ