;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KENDİNİZE UYGUN MAKYAJ BAZINI SEÇTİNİZ Mİ?
PAYLAŞ

KENDİNİZE UYGUN MAKYAJ BAZINI SEÇTİNİZ Mİ?

 • Temmuz 20, 2020

Bir makyaj bazından ne beklersiniz? Makyajınızın kalıcılığının artmasını, makyajın daha güzel ve pürüzsüz gözükmesini... Öyle değil mi? İşte bu yüzden makyaj bazının beklentilerinizin tümünü karşılamasını istiyorsanız, ürünü alırken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler var. Bunların neler olduğunu yazdık...


Kızarıklık probleminiz varsa, yeşil tabanlı kapatıcıları; solgun ve cansız cildiniz varsa lila renkli olanları; lekeler içinse pembe renk bazları kullanmalısınız. Bunun için Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer serisinden cildinizin problemine uygun olanı seçebilirsiniz. Bu serideki bazlar, fondöteninizin kalıcılığını da 3 kat arttırır.

 

Göz çevresi için baz alacaksanız; kırışıklıkları yumuşatan, farın dağılıp topaklanmasını önleyen özellikte olanlara bakın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base hafif yapılı ama etkisi oldukça güçlü bir far bazıdır. Farın, eyeliner'ın ve göz kaleminin dayanıklılığını arttırır, saatler boyu bozulmadan kalmasını sağlar. Cildi kurutmaz

 

Maskara kullanmadan önce kirpiklere süreceğiniz baz maskaranın ise kirpikleri besleyen ve güçlendiren, onları sıklaştırıp yoğun gösteren özellikle olması gerekir. Make Up For Ever Lash Fibers maskara bazı, kirpiklerinize ekstra hacim ve uzunluk katar. Üzerine uygulanan maskaranın kalıcılığını arttırır. 

 

Rujunuzun dudak çizgilerine dolmasını engellemek için rujdan önce dudaklarınıza baz sürün. Yüz için olan renksiz primer’lerden birini kullanabilirsiniz. Nars Multi Protect Primer SPF30, dudaklarınızın zeminini düzeltir ve 30 koruma faktörüyle dudaklarınızı da korur.

 

Makyaj bazınızı alırken yukardaki koşullara göre hareket ederseniz, makyaj çantanızın demirbaşı kesinlikle makyaj bazınız olur. Onsuz makyaj asla yapamayacaksınız! Çünkü görünümünüze kattığı güzellikten bir daha vazgeçemeyeceksiniz!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ