;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
Z KUŞAĞI VE GENÇ Y KUŞAĞININ CİLT SORUNLARINA ÇÖZÜM
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
WASO YUZU-C BEAUTY SLEEPING MASK
SHISEIDO

WASO YUZU-C BEAUTY SLEEPING MASK

Nemlendirici Gece Güzellik Maskesi
790,00 TL 711,00 TL
WASO SHIKULIME COLOR CONTROL OIL-FREE MOISTURIZER SPF30
SHISEIDO

WASO SHIKULIME COLOR CONTROL OIL-FREE MOISTURIZER SPF30

Cildi Yağlandırmadan Renk Eşitleyen Nemlendirici – Tüm Ciltler
790,00 TL 711,00 TL
WASO KOSHIRICE TINTED SPOT TREATMENT
SHISEIDO

WASO KOSHIRICE TINTED SPOT TREATMENT

Kapatıcı Etkili & Alkolsüz Sivilce Bakım Kremi
690,00 TL 621,00 TL

Z KUŞAĞI VE GENÇ Y KUŞAĞININ CİLT SORUNLARINA ÇÖZÜM

 • Ağustos 25, 2021

Yeni Waso serisi Z kuşağının ve genç Y kuşağının cilt sorunlarına çözüm bulan vegan, temiz içerikli ve sürdürülebilir ambalaja sahip doğal ürünler üretti.

Z kuşağı dediğimizde yani 15-21 yaş arası olan kişilerin cilt sorunlarının hemen hemen aynı olduğunu görüyoruz. Bu sorunlar ise genellikle sivilce, akne, siyah nokta, geniş gözenekler ve nemsizlik. Fakat Y kuşağı yani 35 yaşa kadar olan kişiler de aynı cilt sorunlarını yaşayabiliyor. Ve bu kişiler ciltlerindeki tüm bu sorunlar için aynı özelliklerdeki ürünleri bakım ritüellerine ekleyebiliyor. 

Hatta bazen anne ve kızları aynı ürünleri kullanarak cilt sorunları ile başa çıkabiliyor, bu gerçekten çok güzel bir durum. Bunun için ise tabii ki soruna odaklı doğru ürünleri tespit ederek de kullanmak çok önemli.  

İster Y kuşağı olun, isterseniz de Z kuşağı eğer cilt sorununuz sivilce, akne, siyah nokta, geniş gözenekler ve nemsizlik ise tüm bu sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz yenilenen WASO serisi ürünleri tam size göre. 

Nemsizlik için kullandığınız nemlendirici bakım kreminizin haricinde, haftalık bakımınıza ekleyerek hafta da 2 veya 3 kez gece bakım rutininizin son adımında uygulayacağınız Waso Beauty Sleeping Mask siz uyurken cildinize 8 saat boyunca sürekli nemlendirme sağlar. Nemi hapsedip, cildin ideal nem seviyesini koruması için cildin bariyer işlevini onarır ve güçlendirir. Aynı zamanda sabah uyandığınızda dinlenmiş, canlanmış ve pürüzsüz bir cilt ile karşılaşmanızı sağlar.

Cildinizde renk eşitsizliği endişeniz var ama siz makyaj yapmayı sevmiyorsanız, Waso Color Control Oil-Free Moisturizer tam size göre. Oil-free olan, cildi yağlandırmadan nemlendiren bu ürün SPF30 ile de cildinizi güneş ışınlarına karşı koruma altına alıyor. Ciltte renk eşitliği sağlamak ve ciltteki kusurları nötrlemek için uygulama sırasında cilt rengine adapte olarak daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşturur.

En can sıkıcı sorunlardan bir diğeri ise sivilce ve akne. Bunun için ise harika bir çözümümüz var; Waso Calming Spot Treatment sivilceyi yatıştıran ve yenilerinin oluşmasını önleyen nazik, cildi kurutmayan, alkolsüz sivilce ve akne bakımı yapan bir ürün. Sadece sorunlu bölge üzerine lokal olarak uygulamanız yeterli. Eğer sivilce ve aknelerin etrafındaki kızarıklık görünümünden hoşlanmıyorsanız ve hem görünmesin hem de bir an önce iyileşsin istiyorsanız o zaman mutlaka Waso Tinted Spot Treatment inceleyin. Sivilceleri yatıştıran, yenilerinin oluşmasını önleyen ve sorunlu bölgeyi kapatıp gizleyen nazik, cildi kurutmayan, alkolsüz 2'si 1 arada sivilce bakım ürünü. Üstelik 3 renk alternatifi de var. 
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ