TÜRKİYE’NİN EN İYİ EĞİTMENLERİ İLE ÖĞRENİN, EĞLENİN VE ALIŞVERİŞ YAPIN!


makyajtrendi.com’un BEAUTY POP UP STORE’unda
unutulmayacak bir güzellik eğitimine hazır mısınız?

Derslerimiz her zaman size özel cilt bakım analizi ile başlıyor ve makyaj eğitimi ile devam ediyor! Her eğitim sonunda öğrendiklerinizi size özel hazırlanmış bir güzellik reçetesi ile alıp gidiyorsunuz. Eğitim sonunda alışverişe kalmak isterseniz, size özel avantajlarla o da mümkün!

Katılımcı Yorumlari

İcon
Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta her gün kullanabileceğiniz günlük doğal makyaj yapmayı öğreneceksiniz. Aslında zor olan ‘yokmuş’ gibi duran doğal makyajı yapabilmektir. Profesyonel eğitmenlerimizden gün boyunca kusursuz görünmenizi sağlayacak doğal makyaj tekniklerini öğrenebileceksiniz.

5 Ürünle Ekspres Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

5 Ürünle Ekspres Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta sadece 5 ürünle pratik ve en güzel şekilde göz makyajı nasıl makyaj yapılır, onu öğreneceksiniz. İyi görünmeniz gereken bir gün ama makyaj yapacak vaktiniz yok. Panik olmayın! Bu eğitimden sonra artık rahatsınız! Kendi kendinize, size en yakışacak makyajı 5 ürünle ekspres şekilde yapmayı öğrenecek ve istediğiniz etkileyici görünüme kavuşabileceksiniz. Eğitim ücreti 399TL'dir. Karşılığında ürün satın alabileceksiniz.

Moda Çekimlerindeki Makyajlara Dair Tüm Sırlar

Moda Çekimlerindeki Makyajlara Dair Tüm Sırlar

Ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’tan eşsiz bilgiler almaya hazır mısınız? Bu workshop’ta ustaların ustası Erkan Uluç’tan hem moda, reklam, film, dergi çekimlerindeki makyajların püf noktaları hakkında bilgi sahibi olacak; hem de kendi makyajınıza bunları nasıl uyarlayacağınızı öğreneceksiniz. Tüm bunları önce Erkan Uluç uygulamasıyla model üzerinde görecek, sonra siz de bu uygulamaların bir parçası olacaksınız. Eğitim ücreti 399TL'dir. Karşılığında ürün satın alabileceksiniz.

Günlük Göz Makyajı & Eyeliner Teknikleri

Günlük Göz Makyajı & Eyeliner Teknikleri

Bu workshop’ta göz tipinize uygun şekilde ve 'kendi kendinize' kusursuz eyeliner çekmeyi öğreneceksiniz. Derste; size ilham verecek, trend olan farklı eyeliner tekniklerine de yer verilecek. Ve günlük göz makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabını bulacaksınız. Ayrıca gündüz daha sade ve gece daha iddialı eyeliner nasıl çekilir, bu sorunun yanıtını da alacaksınız. Eğitim ücreti 399TL'dir. Karşılığında ürün satın alabileceksiniz.

Göz Makyajı Nasıl Yapılır? - Günlük & Doğal Smokey

Göz Makyajı Nasıl Yapılır? - Günlük & Doğal Smokey

Bu workshop’ta hep görüp çok beğendiniz ama “bir türlü beceremiyorum” dediğiniz, 'kendinize en yakışan' dumanlı göz makyajı nasıl yapılır, onu öğreneceksiniz. Göz renginize ve kullanacağınız yere göre hangi tonları seçmelisiniz? Hangi fırçaları nasıl kullanmalısınız? Göz şeklinize göre doğru gölgelendirme nasıl yapılır? Eğitim ücreti 500TL'dir. Karşılığında ürün satın alabileceksiniz.

Kişiye Özel Makyaj Eğitimi

Kişiye Özel Makyaj Eğitimi

“KENDİME ÖZEL DERS İSTİYORUM!” diyorsanız, doğru yerdesiniz. Her şeyi size özel dizayn ediyoruz ve sonuç kusursuz oluyor. Detaylar için lütfen güzellik asistanımız ile iletişime geçin. Telefon: 0549 797 65 44

Gelinlere Özel

Gelinlere Özel

Bir kadın için en özel dönemlerden biri... Her şey kusursuz olmalı: Cildiniz, makyajınız, saçınız ve siz. Size en iyi güzellik danışmanlığını vermek üzere Makyaj Trendi Ekibi hazır. Detaylar için lütfen güzellik asistanımız ile iletişime geçin. Telefon: 0549 797 65 44