TÜRKİYE’NİN EN İYİ EĞİTMENLERİ İLE ÖĞRENİN, EĞLENİN VE ALIŞVERİŞ YAPIN!


makyajtrendi.com’un BEAUTY POP UP STORE’unda
unutulmayacak bir güzellik eğitimine hazır mısınız?

Derslerimiz her zaman size özel cilt bakım analizi ile başlıyor ve makyaj eğitimi ile devam ediyor! Her eğitim sonunda öğrendiklerinizi size özel hazırlanmış bir güzellik reçetesi ile alıp gidiyorsunuz. Eğitim sonunda alışverişe kalmak isterseniz, size özel avantajlarla o da mümkün!

Katılımcı Yorumlari

İcon
Gelinlere Özel

Gelinlere Özel

Bir kadın için en özel dönemlerden biri... Her şey kusursuz olmalı: Cildiniz, makyajınız, saçınız ve siz. Size en iyi güzellik danışmanlığını vermek üzere Makyaj Trendi Ekibi hazır. Detaylar için lütfen güzellik asistanımız ile iletişime geçin. Telefon: 0212 223 25 65

Kişiye Özel Makyaj Eğitimi

Kişiye Özel Makyaj Eğitimi

“KENDİME ÖZEL DERS İSTİYORUM!” diyorsanız, doğru yerdesiniz. Her şeyi size özel dizayn ediyoruz ve sonuç kusursuz oluyor. Detaylar için lütfen güzellik asistanımız ile iletişime geçin. Telefon: 0212 223 25 65

Bronz Makyaj Nasıl Yapılır?

Bronz Makyaj Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta her mevsimin favori görüntüsü bronz makyajı kendiniz için en doğru şekilde yapmayı öğreneceksiniz. Çok soluk ve çok beyaz bir cildiniz mi var? Dengeli bir makyaj ile güneşte bronzlaşmış gibi görünebilirsiniz. Kendiniz için ideal bronzer’ı nasıl bulursunuz? Bunun için hangi kriterlere dikkat etmelisiniz? Kısaca, bronz makyaj yapmayı öğrenmek çok işinize yarayacak.

Cilt Bakım Günleri

Cilt Bakım Günleri

Bu workshop’ta uzman cilt bakım uzmanımız tarafından cilt analiziniz yapılacak ve böylece cilt tipiniz ile cildinizin ihtiyaçları detaylı olarak belirlenecektir. Bundan sonra ise cilt tipiniz ve cilt endişelerinize göre kendiniz için en doğru bakımı nasıl ve hangi ürünlerle yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Unutmayın, cildiniz sizin vitrininiz!

Günlük Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Günlük Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta her gün kullanabileceğiniz günlük doğal makyajı nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Aslında zor olan ‘yokmuş’ gibi duran doğal makyajı yapabilmektir. Profesyonel eğitmenlerimizden doğal makyaj tekniklerini en güzel şekilde öğrenmek isterseniz lütfen güzellik asistanımız ile iletişime geçin.

Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta gece bir düğüne, partiye, davete vs. giderken nasıl makyaj yapılır, onu öğreneceksiniz. Çok etkileyici olmak istediğiniz bir gece ama makyaj yaptıracak vaktiniz yok. Panik olmayın! Bu eğitimden sonra artık rahatsınız! Kendi kendinize, size en yakışacak gece makyajını kolaylıkla yapmayı öğrenecek ve istediğiniz etkileyici görünüme kavuşabileceksiniz.

Islak Makyaj (Wet Look) Nasıl Yapılır?

Islak Makyaj (Wet Look) Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta ıslak ve parlak görünümlü makyajın tüm sırlarını öğreneceksiniz. Son dönemlerin en büyük trendi ‘ıslak makyaj’ı yapmak aslında tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Ünlü isimlerin kırmızı halıda, makyaj artistlerinin dergi çekimlerinde kullandığı bu teknikle zahmetsiz şekilde güzel görünmek mümkün. NARS’ın efsanevi ürünleri Illuminator’ları (likit aydınlatıcıları) ve Multiple’ları (çok yönlü stik) bu teknikte başrolde.

Mükemmel Eyeliner Teknikleri

Mükemmel Eyeliner Teknikleri

Bu workshop’ta göz tipinize uygun şekilde ve 'kendi kendinize' kusursuz eyeliner çekmeyi öğreneceksiniz. Derste; size ilham verecek, trend olan farklı eyeliner tekniklerine de yer verilecek. Ayrıca gündüz daha sade ve gece daha iddialı eyeliner nasıl çekilir, bu sorunun yanıtını da alacaksınız.

Highlight & Kontür Teknikleri

Highlight & Kontür Teknikleri

Bu workshop’ta yüzünüze doğru şekilde boyut kazandırmayı öğreneceksiniz. Kontür yüz şeklinize göre nereye, nasıl uygulanmalıdır? Yüzünüzün neresine highlight (aydınlatma), neresine kontür uygulamalısınız? Doğal kontür uygulaması için ipuçları nelerdir? Hangi ürünlerle en iyi sonucu alabilirsiniz?

Smoky (Dumanlı) Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Smoky (Dumanlı) Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta hep görüp çok beğendiniz ama “bir türlü beceremiyorum” dediğiniz, 'kendinize en yakışan' dumanlı göz makyajı nasıl yapılır, onu öğreneceksiniz. Göz renginize ve kullanacağınız yere göre hangi tonları seçmelisiniz? Hangi fırçaları nasıl kullanmalısınız? Göz şeklinize göre doğru gölgelendirme nasıl yapılır?

Kusursuz Ten Makyajı Nasıl Yapılır?

Kusursuz Ten Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu workshop’ta aşağıdaki soruların hepsine yanıt bulup, uygulama için gerekli teknikleri öğrenebilirsiniz. Kendinize uygun fondöten ve doğru fondöten rengi nasıl seçilir? Nasıl uygulanır? Pürüzsüz ve doğal ten nasıl elde edilir? Gündüz ve gece yapılan ten makyajının farkları nelerdir?