MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2015 YAZ TRENDLERİ DOSYASI

Bu yaz makyaj trendleri bronz ten, parlak ve yumuşak dudaklar ile pastel tonlarda göz makyajının hakimiyetinde! Genel olarak trendlere göz atalım mı?

06 Temmuz 2015 Pazartesi

Yumuşak tonların yanı sıra podyumlarda ciddi olarak dumanlı göz makyajı, canlı kırmızı dudaklar ve parlak dokunuşlar da yer alıyor. Yazın bu güzel 8 trendi denemek istiyorsanız hemen yazımızı okuyun! Podyumlardan gelen güzellik trendleri karşınızda...

1. İnce ama kuyruklu eyeliner
Podyumların yaz trendi kanatlanmış yani kuyruklu eyeliner’ler! İncecik çektiğiniz eyeliner’ınızı gözün dış köşelerinde biraz abartabilirsiniz. Neden olmasın? Gayet de hoş olur! Üstelik bunu suya dayanıklı krem bir eyeliner ile yaparsanız çok uzun süre dayanıklı da olacaktır. 

Yaza Uygun, Suya ve Tere Karşı Dayanıklı Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayın .

2. Seksi dudaklar
Koyu kiraz rengi rujlar tüm podyumları sardı! Kiraz rengi bir ruj size tutkulu ve ateşli bir görünüm kazandıracaktır. Turuncu ile karışık kırmızı renkler de aynı şekilde yazın sıcağını dudaklarınıza taşır! 

3. Kahverengi gözler
Podyumlar nihayet tekdüze görüntüsünden sıyrıldı ! Klasik renk boz kahverengi , çikolata- bronz ve sıcak kum rengiyle birlikte kullanılarak çok yönlülüğünü gözler önüne serdi.


4. Pop-Art göz makyajı
Pop art göz makyajı artık eski defilelerde olduğu gibi değil! Siyah eyeliner’ınızın üstüne uygulayacağınız pastel renkteki göz kalemi veya likit eyeliner size podyumların en trend yaz görünümünü kazandıracak. Siyah eyeliner üstüne Make Up For Ever Aqua Eyes Turquoise ya da Nars Larger Than Life Long-Wear Eyeliner Rue Boneparte rengini uygulayarak bu görünümü elde edebilirsiniz.


5. Minimum nude
Maskara yok, fondöten yok, hiçbir şey yok. 2015 Yaz makyaj modasını yansıtan podyumlarda makyaj bu demek. Ünlü tasarımcılar mankenlerini sadece, nude pembe bir ruj ve zor fark edilen allık uygulaması ile podyuma çıkardılar.


6. Lavanta rengi gözler
Siyah ve griler artık çok ağır hissettirmeye başlamadı mı? Vera Wang defilesinde kullanılan koyu orkide rengi çok daha dramatik ve yaz akşamları için mükemmel bir renk. 7. Duman gösterisi
Kömür gibi siyah gözler, bütün gece devam eden yaz partileri için oldukça havalı bir görünüm! Demode bir elbiseyle kombinleseniz bile inanın popüleriteniz fazla olacak! 


8. Bronz çağ
Bu yaz modellerde tıpkı huzurlu bir ada tatilden dönmüş hissi verdiren, güneşin dokunuşunu hissettiren bronzluk hakim. Doğru ürünlerle tatile çıkmadan da bu görünümü elde edebilirsiniz tabii ki! 

2015 YAZ TRENDLERİ DOSYASI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç