MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2017 KIŞININ GÖZ MAKYAJI TRENDLERİ

Göz makyajındaki en önemli trendlere yakından bakalım mı? Biz oldukça iddialı bulduk 2017’nin göz makyajı trendlerini... Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

24 Şubat 2017 Cuma

Moda haftalarından ve makyaj artistlerinden gördüğümüz, okuduğumuz kadarıyla 2017’nin göz makyajı trendleri de yılın diğer trendleri kadar cesur ve farklı. Bu sene oldukça sıradışı! Trendleri okumaya hemen başlayın, biz yazarken oldukça heyecanlandık!

1) Sanat eseri
Klasik eyeliner’a yeni bir boyut kazandırarak onu modern ve grafik vuruşlarda kullanacağız. Makyaj sanatçıları, düz çizgilerden keskin açılara kadar, geleneksel formları fırça darbesi tarzında yeniden yorumlayarak göz makyajında kullanıyorlar. Nars Eyeliner Stylo veya Shiseido Automatic Fine Eyeliner keçe uçlu eyeliner'lar ile bu işi kusursuzca başarabilirsiniz!2) Parıltılı gözler
Güzellik anlayışımızı üst seviyeye taşıyoruz ve abartıyoruz: Payetleri göz makyajında kullanıyoruz! Güzellik sözlüğüne yeni anlamlar gelmiş gibi, ne dersiniz? Partiler bu sene çok farklı olacak!


3) Florasan renkler
1980'li yılların tarzı, makyajı ele geçirdi. Gözler, florasan renklere teslim oldu... Güçlü, kadınsı ve ultra taze bir görünüm. Nars Fashion Lebel (sarı-mor) ya da Nars Rated R (yeşil-mavi) gibi farları kullanmanın tam zamanı!
4) Twiggy kirpikler
Twiggy'nin oyuncak bebekleri andıran kirpiklerini sokakta görürseniz şok olmayın. Siz de bu görünümü Nars Audacious maskara ile hem alt hem de üst kirpiklere uygulayarak elde edin, maksimum etki yaratın.5) Metalik gümüş dokunuş
Gözlerin iç ya da dış köşelerine fütüristik gümüş bir dokunuşa ne dersiniz? Nars Dual Intensity Antares (parlak beyaz altın) rengine mutlaka göz atın!


6) Mavi
Soğuk ve serin bakışlar için gözlerinizi mavi fara teslim edin. Nars Dual Intensity Pool Shark (menekşe mavisi) farı modeller gibi tüm göz kapağınıza yayıp uygulayabilirsiniz.2017 KIŞININ GÖZ MAKYAJI TRENDLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter