MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

3 DAKİKADA MAKYAJINIZI TAZELEYİN!

Sadece 5 adımda makyajınızı tazeleyip, harika bir görünüme kavuşmayı kim istemez? Üstelik topu topu 3 dakikada!

25 Mart 2015 Çarşamba

Saate bir baktınız akşam olmuş, neredeyse işten çıkacaksınız... Randevu saatiniz gelmiş ama daha makyajınızı tazeleyeceksiniz! Panik yok. Makyajtrendi.com sadece 3 dakikada makyajınızı tazelemenizi sağlayacak öneriler hazırladı. 

1. Beauty Blender gibi bir makyaj süngerini hafifçe ıslatarak nemlendirin ve üstüne birkaç damla fondöten damlatın. Bunu yüzünüzün her yerinde, burun kenarları ve alın çizgisine kadar yumuşak dokunuşlarla gezdirin. 

2. Cildinizin neye ihtiyacı varsa, ona uygun bir kapatıcı uygulayın. Gözaltı halkaları için, hafif sarı tabanlı bir kapatıcı; sivilce lekeleri için cildinizle aynı tonda, kızarıklıklar içinse yeşil tabanlı bir kapatıcı kullanabilirsiniz. Fakat yeşil kapatıcı doğal ışık altında gözükebilir. Buna dikkat edin. Make Up For Ever’in Camouflage Palette’leri çoklu kapatıcı seçenekleri ile bir kapatıcıdan beklediğiniz her şeyi verir. 

3. Kaş kemiğinizin altına aydınlatıcı sürün. Bu yorgun görünümü dahi anında değiştirir.

4. Göz makyajınızı yeni baştan yapmak yerine birkaç fırça dokunuşu ile gözlerini parlak gösterin. Beyaz far ile göz pınarlarını aydınlatın.

5. Dudaklarınızda cesur renkler kullanın! Kırmızılar, fuşyalar, turuncular tüm yüzünüzü bir anda aydınlatır. Parlak renkli bir ruj ile makyajınızı bitirin.


3 DAKİKADA MAKYAJINIZI TAZELEYİN!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter