MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

69. EMMY ÖDÜLLERİ’NİN MAKYAJ STARLARI

69. Emmy Ödülleri geçtiğimiz hafta Los Angeles'ta gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. The Handmaid's Tale'in ödülleri topladığı gecede, biz de makyajın starlarını seçtik.

25 Eylül 2017 Pazartesi

Dizi ve televizyon yapımlarının Oscar’ı olan Emmy Ödülleri Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda 69. kez düzenlendi. The Handmaid’s Tale en iyi dizi ödülünü alırken, Big Little Lies 7 dalda ödülleri kaptı. Tabii ki en az ödüller kadar konuşulan bir şey de, Emmy kırmızı halı görüntüleri ve ünlülerin güzellikleri oldu.

Makyajda 90’lar geri mi geliyor dedirten stillerin arasından bizim ilham verici bulduklarımızı merak ediyor musunuz?

NICOLE KIDMAN

Nicole Kidman her zaman zarif ve ne giyerse giysin hep çekici. Eski Hollywood günlerine gönderme yapan kırmızı elbisesi ve romantik şekilde taranmış dağınık saçlarıyla güzel oyuncu sade bir makyaj tercih etmiş.

Kırmızı ruj ve siyah eyeliner, Kidman’ın tüm makyajı. Bizce bütünüyle çok güzel görünüyor, sizce?

Aynı makyajı yapmak isterseniz: Nars Audacious Mona (şarap kızılı) ve Shiseido Inkstroke Eyeliner (siyah) kullanın.


JESSICA BIEL

Jessica Biel'in kırmızı halıdaki klasik güzelliği ve seksapeli tartışılmaz. Nude makyajı her zamanki gibi kendisine çok yakışmış. Biel, güzelliğini asla abartılı makyajlarla gölgelemiyor, tersine hep bu tarz duru görünümü tercih ediyor. Bu sefer yeşil gözlerini daha da ön plana çıkaran bordo kahve bir göz makyajı kullanmış.

Harika görünmüyor mu?

Aynı makyajı yapmak isterseniz: Nars Audacious Raquel (nude pembe) ve Shiseido Inkstroke Eyeliner (mor) kullanın. Bu mor eyeliner siyaha dönük koyu mordur. O yüzden bordo yansımalara da sahip ve ela/yeşil gözlüler için muhteşem bir seçim olur. 

HEIDI KLUM

Dekolte kırmızı elbisesiyle bakışları üzerinde toplayan Heidi Klum, bronz cildi, ışıltılar taşıyan dumanlı göz makyajı ve nude dudaklarıyla biraz 90’lardan fırlamış gibi görünüyor.

İlham kaynağı o dönem ise gerçekten iyi yorumlanmış bir makyaj.

Aynı makyajı yapmak isterseniz: Nars Velvet Glide Stripped (bej pembe), Nars Sun Wash Diffusing Bronzer Casino ve Nars Loaded Eyeshadow Palette far paletini kullanabilirsiniz.JESSICA SZOHR

Sezonun en trend göz makyajı ile oldukça dikkat çeken Jessica Szohr, göz makyajında pastel neon far kullanmış. Güzel oyuncu seksi bakışlarını yumuşak bir turuncuyla renklendirmiş. Üstelik turuncu özellikle yeşil ve mavi gözlüler için en ideal far renklerinden biridir. Gözleri daha parlak gösterir. 

Aynı makyajı yapmak isterseniz: Nars Velvet Matte Lip Pencil Bettine (bej pembe) ve Nars Matte Eyeshadow Persia (mat turuncu) farı kullanabilirsiniz.

69. EMMY ÖDÜLLERİ’NİN MAKYAJ STARLARI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter