MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BU 5 KALEM RUJ İLE DÜNYAYI DOLAŞABİLİRSİNİZ!

Öyle renkler seçtik ki, bu rujlar ile dünya seyahatine bile çıkabilirsiniz! Her kadının makyaj çantasında olması gereken kalem rujlar hangileri?

11 Ocak 2018 Perşembe

Kozmetikte çeşit sonsuz ama bazı temel makyaj ürünleri var ki, onlardan her kadında olmalı. Aşağıda yazdığımız 5 renk kalem ruj gibi...

YENİ FENOMEN! Do Me Baby - Sıcak Erik Rengi
Dolce Vita’nın tahtını kapmaya çalışıyor! Dolce Vita’nın yerine geçemez elbette ama onun kadar ikonik olacağı kesin. Dolce Vita gibi herkeste duruşu farklı. Şimdiden ünlüler, makyaj artistleri için vazgeçilmez oldu bile. Muhteşem bir rengi var...

Kesinlikle makyaj çantalarında olmalı! Yaz ile sezonu açıyor ama bu ruj tüm mevsimlerin rengi.NUDE RUJ SEVENLER BURAYA! Intriguing - Pembe Gül Reng
i
Diğer pembeleri sildi geçti! Nude pembe ruj kategorisinde zirveye oturdu. Şimdilerde gelin makyajlarının bile en favorisi o.

Koyu göz makyajlarının, nude makyajların tamamlayıcısı. Gündüz veya gece... Tam bir joker!

TRENDLER BU YÖNDE! Lonely Heart - Çikolata Kahve
Yazın koyu renk sürülmez mi? Elbette sürülür, bu tabular geride kaldı. Ama bu renk özellikle sonbahara doğru büyük patlama yapacak, ayak sesleri şimdiden geliyor. Demedi demeyin!

Esmerler, buğday tenliler bu rengi kaçırmayın. Uzun bir süre Lonely Heart’sız yapamayacaksınız! İKONİK KIRMIZI! Dragon Girl - Soğuk Kırmızı
Kırmızı rujlar arasında gerçek bir fenomen. Alt tonu pembe olan bir kırmızı. Sarışın, kumral, esmer veya kızıl... İlginç olan herkeste muhteşem duruyor!

Soğuk kırmızı olduğu için de dişleri olduğundan daha beyaz gösteriyor, bunu da dip not olarak belirtelim.

FAZLA SÖZE HİÇ GEREK YOK! Dolce Vita - Dudak Rengi
Dolce Vita’nın sırrı, rengi. Aslen çilek pembesi bu ruj, ilginç bir şekilde her dudak rengine ve ten rengine yakışıyor. Dudak rengine göre kimisinde daha koyu kimisinde ise daha pembemsi duruyor. Ama herkese sanki kendi dudak rengiymiş gibi çok doğal ve çekici bir pembelik veriyor. Dudak rengi de diyebiliriz.

Başka hiçbir rujda bu kadar dudak rengine yakın bir ton yok. Bu rujun ‘bestseller’ olmasının sırrı bu! Kesinlikle her kadının mutlaka sahip olması gereken rujlardan biri.


BU 5 KALEM RUJ İLE DÜNYAYI DOLAŞABİLİRSİNİZ!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter