MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BU YAZ MUTLAKA DENEMENİZ GEREKEN 3 MAKYAJ STİLİ

Yazın denemeyi sevdiğimiz çeşit çeşit makyaj stili ve renk var. Biz de bunların arasından ‘mutlaka’ denemeniz gereken 3 tarzı seçtik.

19 Haziran 2015 Cuma

Siz de büyük bir “yaz” hayranı mısınız? Biz öyleyiz! Yazı çok seviyoruz; tiril tiril renkli giysilere ve hafif günlük makyajlara bayılıyoruz. Havalar sıcak diye elbette güzelliğimizden ödün verecek değiliz, makyajdan asla vazgeçmiyoruz! Size de bu yaz mutlaka denemeniz gereken 3 makyaj stili önerisinde bulunuyoruz. Hatta en sevdiğimiz ve en kullanışlı ürünlerden oluşturduğumuz 3 müthiş setimizi beğenilerinize büyük bir zevkle sunuyoruz!


1) Nars Pink Obsessed!
: Pembe tutkunları bu sete bayılacak!

Nars Pink Obsessed! makyaj seti, pembe severlerin çok beğeneceği bir kofre. En güzel pembeleri sizin için seçtik. Bu 3 ürün ile tüm makyajınızı yapabilirsiniz: Pembe mat Multiple stik, siyah maskara ve ışıltılı pembe dudak parlatıcısı.

Nasıl uygulamalısınız?

Anguilla Matte Multiple’ı allık olarak yanaklarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Pembe rengiyle size harika bir tazelik verecektir. Ayrıca gözlerinizin üzerinde far olarak da kullanabilirsiniz. Far fırçasıyla minik dokunuşlarla göz kapağına yayıp, ürünü dağıtın. Kaş kemiğine kadar yaymayın, göz kapağının kıvrım kısmına kadar ürünü kullanın. Çok hafif şekilde uygulayın, renk yanaklarınızdan daha baskın görünmesin. Sonuçta renk pembe de olsa bir iddiası var, öyle değil mi?


Anguilla’yı dudaklarınıza da 1-2 kere dokundurun ve rengi yayın. Parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Ürünü allık, far ve ruj olarak kullanacaksanız, renk yoğunluğunun her yerde aynı olmamasına dikkat edin. Renkler geçişli ve hafif olsun. Bu şekilde bütün olarak canlı ve sağlıklı, güzel bir görünüm yakalarsınız.

Kirpiklere hacim veren Larger Than Volumizing siyah maskarayı uygulayın. Makyajı bitirmek için Baby Doll Lip Lacquer’u dudaklarınıza sürün. Bu ürünü parmak uçlarınızla veya ruj fırçasıyla uygulayabilirsiniz. Kalıcılığı yüksektir, dudakları besler ve nemlendirir.
 
2) Nars' Freshen Me Up!:
Taze ve canlı bir görünüm için!

Bu makyaj seti, mercan pembesi Multiple stik, siyah göz kalemi ve ışıltılı dudak parlatıcısından oluşuyor. Sizin için bu sette en beğenilen mat stiklerden Laos ile ona en yakışan ürünleri buluşturduk. 

Nasıl uygulamalısınız? 

Laos Matte Multiple’ı allık olarak yanaklarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Mercan pembesi rengiyle size harika bir tazelik verecektir. Fırça olarak Nars Mie Kabuki Brush ile ürünü yüzünüzde güzelce dağıtın. Ürünü gözlerinizin üzerinde far olarak da kullanabilirsiniz. Far fırçasıyla minik dokunuşlarla göz kapağına yayıp, ürünü dağıtın. Kaş kemiğine kadar yaymayın, göz kapağının kıvrım kısmına kadar ürünü kullanın. Çok hafif şekilde uygulayın, renk yanaklarınızdan daha baskın görünmesin. Dudaklarınıza da Laos’u 1-2 kere dokundurun ve rengi yayın.


Ürünü allık, far ve ruj olarak kullanacaksanız, renk yoğunluğunun her yerde aynı olmamasına dikkat edin. Renkler geçişli ve hafif olsun. Bu şekilde bütün olarak canlı ve sağlıklı, güzel bir görünüm yakalarsınız.

Black Moon
siyah göz kalemini uygulayın. Kalın veya ince nasıl çizgi çekerseniz çekin, kolay bir sürümü vardır. Makyajı bitirmek için Super Orgasm Lip Glossu dudaklarınıza sürün. 


3) Nars Super 'Just Dewy It!'
: Aydınlık ve parlak bir makyaj için!

Klasik hep moda! İkonik ürünlerin büyük buluşması! Bu makyaj seti, ikonik ürünler içeriyor. Sette siyah eyeliner, ışıltılı likit aydınlatıcı ve dudak parlatıcısı yer alıyor. Aydınlık ve parlak bir makyaj için aradığınız her şey bu sette yer alıyor.


Nasıl uygulamalısınız?

Super Orgasm Illuminator’ı aydınlatıcı olarak elmacık kemiklerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Işıltısı fazla olduğundan geniş alan yerine dar alanda kullanıp hafifçe yaymayı tercih edin. Bu şekilde etkili bir görünüm yakalarsınız. Çok parlak bir görünüm isterseniz göz pınarlarınıza minik bir dokunuş kondurabilirsiniz. Kaş kemiğinizin üzerine ürünü hafifçe dokundurursanız, güzel bir efekt yakalamış olursunuz. Ürün ışıltılı olduğundan çok az miktarda kullanmanız yeterlidir
 
Black Moon
siyah göz kaleminizi de uygulayın. Kalın veya ince nasıl çizgi çekerseniz çekin, kolay bir sürümü vardır. Siz sadece çizginizin nasıl olacağına karar verin! Makyajı bitirmek için Super Orgasm Lip Gloss’u dudaklarınıza sürün.
BU YAZ MUTLAKA DENEMENİZ GEREKEN 3 MAKYAJ STİLİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter