MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

CANSIZ, KURU VE DONUK CİLTLER İÇİN KIŞ MAKYAJININ VAZGEÇİLMEZİ: AYDINLATICILAR

Kışın cildimiz mevsimin getirdiği olumsuz etkilerden dolayı kurur, soluklaşır ve canlılığını, parlaklığını yitirir. İşte tam da bu sırada devreye aydınlatıcılar girer ve her şey değişir!

03 Mart 2018 Cumartesi

Sağlıklı, aydınlık ve taze görünen cildinizi özlüyor musunuz? Bu soğuk havalar, cildinizin tüm güzelliğini alıp götürüyor mu? Panik yok! Hepimiz cildimizi aydınlık, parlak ve sağlıklı göstermenin peşindeyiz. Ve güzel haber: Doğru ürünlerle bunu başarmamız çok kolay! 

Aydınlatıcılar ile ışıltılı bir cilt elde etmeniz çok kolay. Hem de birçok farklı şekilde! Siz yeter ki makyaj çantanızda bunlardan en az birini bulundurun, gerisini bize bırakın! Nars Illuminator tutkunlarının en sevdiği şey, bu ürünü çok yönlü olarak kullanabilmeleridir. Likit aydınlatıcıların işte böyle mükemmel özellikleri vardır. 

Anlatmaya başlıyoruz o halde...


1)
Allık olarak: Illuminator’ın renkli olanlarını yanaklarınızın üzerine renk vermek için kullanabilirsiniz. Orgasm, Super Orgasm ve Laguna bunun için uygundur.

2) Renkliler dışındakileri Copacabana ve Hot Sand gibi hafif renklileri ise her türlü aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

3) Alın ortasına minik bir dokunuşla aydınlatıcı uygulamak cildinizin daha sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Özellikle yorgun ve uykusuz olduğunuzda bunu deneyin.

4) Çene ortasına ve alın ortasına aydınlatıcı uygulamak bütün olarak görünümü tamamlar; parlak ve sağlıklı gösterir. 
5)
Göz pınarlarına uygulanan aydınlatıcı hem gözlerinizi birbirinden uzaklaştırarak gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar; hem de gözlerinizdeki yorgunluğun belirtilerini azaltır. Sizi daha canlı ve parlak gösterir.

6) Fondötene karıştırmak: Daha ıslak ve aydınlık bir görünüm için fondöteninizin içine bir damla aydınlatıcı karıştırıp tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Özellikle mat ve kalın yapılı fondötenleri inceltmek için ve matlığını kırmak için ideal bir yöntemdir. 


CANSIZ, KURU VE DONUK CİLTLER İÇİN KIŞ MAKYAJININ VAZGEÇİLMEZİ: AYDINLATICILAR
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter