MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EN TREND 3 GELİN MAKYAJI

Gelin makyajının püf noktası doğal ama büyüleyici olmasıdır. Trend gelin makyajlarından yola çıkarak, bu makyajların kilit noktaları üzerinde duralım...

24 Mayıs 2017 Çarşamba

Son zamanlarda evlenen ünlülere bakınca da, natürelliğin ön planda olduğu ama büyük bir hassasiyetle vurgulanan gözlerdeki sade gösteriş dikkatimizi çekiyor. 

İşte bu sezonun en trend 3 gelin makyajı ve bu makyajın püf noktaları:

1) Gösterişli retro

Hollywood’un Rita Hayworth’lu zamanlarına gönderme adeta. Görkemli ve klas!

Gözlerinize parlak altın bakır rengi far (Nars Dual Intensity Rigel) ile buğulu bir görünüm vererek, kirpiklere hacim veren bir maskara olan Shiseido Full Lash Volume maskarayı sürün. Göz içine Nars Larger Than Life Santa Monica beyaz göz kalemi çekerek gözlerin daha iri ve parlak gözükmesini sağlayın.

Ve muhteşem bir ruj! Nars Intriguing (pembe gül rengi) kalem ruj ile makyaja son dokunuş yapın... 


2) Nude görünüm

Hafif dumanlı gözler, nude pembe ruj ve duru bir ten...

Nars Velvet Matte Skin Tint ile cildinizi pürüzsüz ama mat olmayan bir görünüme kavuşturun. Gözlerinize Nars Dual-Intensity Tan Lines (fındık kabuğu rengi) ile yoğun renk vererek iç içe geçen gölgeler yapın. Kirpiklere Nars Audacious maskara sürerek göz makyajını bitirin.

Ardından Nars Dual-Intensity Blush Fervor’un koyu rengi ile elmacık kemiklerinize hafif bir vurgu yapın. Allığın pembesi ile de yanaklara sadece taze bir görünüm katacak kadar renk verin yeter.

Makyajı Nars Audacious Lipstick Anita ile bitirin. Nude pembe olan Anita özellikle dumanlı göz makyajları ve nude gelin makyajlarının vazgeçilmezi. 
3) Dumanlı gözler

Dumanlı göz makyajının tüm zamanlar için geçerli olduğu bir gerçek. Gelin makyajlarının da her zaman en çok tercih edileni. 

Gümüş gri farı (Nars Dual Intensity Lysithea) göz kapağına yayın, kaş kemiğine değmeyecek şekilde rengi buraya kadar yaklaştırabilirsiniz. Alt kirpik diplerine de gri farı sürün. Göz kapağının katlanma yerine Nars Dual Intensity Sycorax (siyah) far ile gölgeler yapın. Nars Kohliner Minorgue siyah kalem ile alt ve üst kirpik diplerinizi boyayıp gözlerinizi çerçeveye alın ve son olarak Nars Audacious maskara ile kirpiklerinize yoğunluk verin.

Nars Audacious Brigitte’i de dudaklarınıza sürün ve makyajı bitirin.


EN TREND 3 GELİN MAKYAJI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter