MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HANDE ÇOKRAK’TAN 80’LERE EĞLENCELİ GÖNDERME!

Maid in Love’ın “Don’t K my J” adlı İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonu 80’li yılların genç olmak, eğlenmek ve kendini iyi hissetmek üzerine kurulu sosyal ortamından ilham almış ve ortaya mutlu tasarımlar çıkmış.

17 Ekim 2014 Cuma

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un dördüncü sezonu hız kesmeden devam ediyor. Koleksiyonlarıyla uluslararası platformda da ses getiren genç tasarımcı Hande Çokrak’ın markası Maid in Love dün gece bu destekle podyuma çıktı. 


Parti havasında defile
Hande Çokrak’ın 2011’de kurduğu markası Maid in Love’ın “Don’t K my J” adlı koleksiyonu sürprizlerle dolu olarak izleyenleri eğlenceye boğdu. Defile, sıradanlıktan çok uzak adeta parti havasında geçti!

80'ler dile geldi!
Podyumda adeta festival havası estiren defilenin en dikkat çeken özelliği elbette renkleriydi.

Mankenlerin saçlarından makyajına her şey tamamen 80’lerin modern bir yorumunu yansıtıyordu.


Renkler başrolde!
Tasarımcı, modellerin makyajlarını vücut makyajında çok iddiali olan Make Up For Ever’a teslim etti. Afro ve rengarenk saçlar, Make Up For Ever makyaj sanatçıları tarafından yapılan “özellikle” abartılmış makyajlar ve eğlenceli giysiler çizgi romanlardan fırlamış gibiydi! Her sene yaptığı ünlü “Body Paint Show”lar ile herkesi büyüleyen Make Up For Ever yine çok beğenildi. Genç ve eğlenceli bir marka olarak öne çıkan Maid in Love, giyinmekten keyif alan ve gündelik stillerinde mizah anlayışına yer veren, kendine güvenen kadınlara hitap ettiğini bir kez daha kanıtladı. 


HANDE ÇOKRAK’TAN 80’LERE EĞLENCELİ GÖNDERME!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter