MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HD MAKYAJ ÜRÜNLERİYLE MEZUNİYET GÜNÜ FOTOĞRAFLARINDA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN TÜYOLAR

Mezuniyet bir genç kızın o ana kadarki en önemli günüdür. Heyecan, stres, telaş... Size yardımcı olacak mucize ürünlerle işinizi kolaylaştırıyoruz.

05 Haziran 2015 Cuma

Mezuniyet aynı zamanda yüzlerce fotoğraf demektir. Size bu fotoğraflarda makyaj yaptığınız asla belli olmadan, kusursuz çıkmanız için doğru kararlar almanızda faydalı olacak birkaç önerimiz var!

1.Make Up For Ever HD Primer: Uygulandıktan sonra hızla kuruyan HD Primer ciltte isiltili bir cildinizi besler, nemlendirir ve yumuşatır. Fondöteninizin kolaylıkla uygulanması ve daha kalıcı olmasına yardımcı olur. Unutmayın mezuniyet günü yorucu ve uzundur. Hiç kimse bu özel günde makyajının bozulmasını istemez. Bu sayede her yarım saatte bir endişelenip aynaya bakmaktan da kurtulacaksınız.

2. HD Foundation’dan şaşmayın: Mezuniyetinizde arkadaşlarınızla pek çok fotoğraf çektireceksiniz. Işıklandırmaların ve patlayan flashların altında da mükemmel görünmek istiyorsanız tercihiniz Make Up For Ever HD Foundation olsun. Yüksek kapatıcılığıla mükemmel bir bitiş sağlarken bir o kadar da doğal görüneceksiniz.

3. Su geçirmez maskara ve eyeliner kullanın: Mezuniyette bir daha göremeyeceğiniz bazı arkadaşlarınız ve anılarınızla, oldukça duygusal anlar geçireceksiniz. Bu anlarda makyajınızın akmasını istemiyorsanız Make Up For Ever Aqua Smoky Lash su geçirmez maskara ve Aqua Liner 13 Mat Black eyeliner kullanın. Böylece gözyaşlarınızın yüzünüze akmasıyla oluşan o trajik görüntüyü engelleyebilirsiniz!

4. Çok Daha klasik ve doğal olun: Yeni trendler denemekten sakının. Yeni uygulamalar fotoğraflarda beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Doğal ve risksiz bir görünüm için önerimiz; Make Up For Ever HD Concealer ile başlayacağınız dumanlı bir göz makyajı ve doğal bir dudak rengi olacaktır. Makyajınızda ana noktanız gözleriniz olsun. Bu da tamamsa bir sonraki ipucumuza geçebiliriz…

5. Suya Dayanaklı Ruj Hayat Kurtarır: Fotoğraflarda olmasını istediğiniz en son şey herhalde dişlerinizde gözüken bir rujdur. O yüzden tavsiyemize uyun, ve bol kucaklaşmalı bu gecede rujunuzun Make Up For Ever Aqua Rouge tercih edin. Böylelikle ne kendinizin ne de arkadaşlarınız gecesini onların makyajlarını öpücüklerinizle mahvederek zehir etmemiş olursunuz.

6. Doğal ve yumuşak pembe allıkları tercih edin: Allık doğru ürün tercih edilemediği ve doğru uygulanmadığı zaman çok kötü görünümler ortaya çıkabilir. Herkesin gözünün sizin üzerinizde olacağı bu gecede yanlış bir seçim ileride pişman olmanıza sebep olur dikkat edin! Bu uzun gecede kalıcı ve yokmuş gibi görünen ürünlere çok ihtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz! Make Up For Ever HD Blush Cool Pink rengi yaşınıza uygun doğal bir renk tercihi olmakla beraber ince bir ten gibi cildinizi kaplayarak bu özel geceye yakışır bir ürün olacaktır.

7.Son olarak Make Up For Ever Mist&Fix 2 kullanın: Mezuniyetinizde yüzlerce kez “kendine iyi bak” ya da ”görüşürüz” deyip bir sürü insana sarılacaksınız. Makyajınızı yaptıktan sonra Make Up For Ever Mist&Fix 2 kullanırsanız makyajınız akmaz ve bulaşmaz. Hiç kimse mezuniyet elbisesinin bir başkasının makyajıyla kirlenmesini istemez değil mi? 

Size son en önemli tavsiyemiz ise; mezuniyet gecesinde okul hayatınızda ne kadar güzel anılara sahip olduğunuzu düşünüp eğlencenin tadını çıkarın! Artık yeni hayatınızda yeni insanlarla geleceğe güvenle bakabilirsiniz! 

En iyi dileklerimizle Makyaj Trendi
HD MAKYAJ ÜRÜNLERİYLE MEZUNİYET GÜNÜ FOTOĞRAFLARINDA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN TÜYOLAR
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter