MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HOLLYWOOD GLAM: IŞILTILI DEKOLTE MAKYAJI

Dekolte bölgesini açıkta bırakan bir elbiseye en çok ne yakışır? Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir ten elbette. Yaz akşamları için ne harika bir görüntü...

16 Ağustos 2018 Perşembe

Özel bir gece için hazırlanıyorsanız ve elbiseniz dekoltenizi açıkta bırakıyorsa, buraya da bir makyaj şart o zaman!

1) Pürüzsüz bir dekolte için omuz ve göğüs bölgenize hafif bir peeling yapın. Nars Double Refining Exfoliator, cildi pürüzsüzleştiren ve aydınlatan peeling ürünüdür. Meyve asitleri içerir. Yüz için olan bu ürünü dekolte bölgeniz için de kullanabilirsiniz. 

2) Dekolte bölgenizde sivilce ya da leke varsa, bunların üzerine bir miktar kapatıcı uygulayın ve sonra transparan pudra yardımıyla kapatıcıyı sabitleyin. Nars Soft Matte Concealer ve Nars Light Reflecting Pressed Powder ikilisini kullanabilirsiniz.

3) Nars Likit Laguna’yı veya biraz daha parlak bir görünüm isterseniz Nars Monoi Body Glow bronz yağı bir miktar vücut losyonuyla karıştırıp hafif dairesel hareketlerle dekolte bölgenize eşit olarak uygulayabilirsiniz.



4) Eğer göğüslerinizi küçük buluyorsanız, onları biraz daha dolgun göstermek için göğüslerinizin üst kısmına dıştan içe doğru (yarım ay şeklini andırır biçimde) bronzlaştırıcı pudra uygulayın. Böylece göğüsleriniz çok daha dolgun görünecek. Nars Casino ve Laguna bronz pudrayı bu iş için kullanabilirsiniz. 

5) Son olarak, dekoltenize seksi bir görünüm katmak için köprücük kemiklerinizin üzerine, göğüslerinizin arasına ve omuzlarınıza likit formlu bir aydınlatıcı sürerek etkileyici yansımalar katabilirsiniz. Nars Illuminator Hot Sand’i kullanabilirsiniz.

HOLLYWOOD GLAM: IŞILTILI DEKOLTE MAKYAJI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter