MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HOLLYWOOD’UN EN ÇOK ARANILAN MAKYÖZ VE SAÇ STİLİSTLERİNDEN YAZA ÖZEL ÖNERİLER

Sağlıklı olmanız ve her daim güzel gözükmeniz için Hollywood’un en önemli makyaj sanatçıları ve saç stilistlerinden 5 öneri derledik.

02 Haziran 2015 Salı

Yeni bir mevsimin başlangıcı, güzelliğinizle ilgili yaptığınız uygulamaları gözden geçirmek neyin yakışıp neyin yakışmadığını gözlemlemek için en ideal zamandır. Yaz mevsiminde aynı zamanda saçınızı ve cildinizi; güneşten, tuzlu sudan ve klordan koruyabilmeniz için doğru ürünleri nasıl bir araya getireceğiniz de önemlidir.
İşte, Hollywood’un en en çok aranılan makyöz ve saç stilistlerinden öneriler:

Michiko Boorberg (ünlülerin makyaj sanatçısı)
“Yaz mevsiminde gözlerime mümkün olduğunca az makyaj uygularım. Vazgeçilmezim olan maskara ile birlikte; renkli eyeliner ve hafif bir allık tercihimdir. Cildimin parlamasını seviyorum, bu yüzden hangi kapatıcı uygunsa onu kullanıyorum. Aynı zamanda yaz aylarında dağınık topuz ve at kuyruğunu seviyorum. Yaz mevisimiyle başa çıkabilmek için sırrım ıslak mendil! Islak mendil cildimi korumama yardımcı oluyor ve gün içerisinde kendimi temiz hissetmemi sağlıyor.”

Öneriler: Make Up For Ever Smoky Stretch Mascara, Make Up For Ever Aqua Liner Electric Purple, Nars Blush Gina, Nars Radiant Creamy Concealer Ginger.


Katie Robinson (ünlülerin makyaj sanatçısı)
Güzellik sırrım renkli rujlar! Çantamda parlak ve şeffaf renkte dudak ürünleri bulundurmayı seviyorum. Böylelikle moduma göre istediğimi seçip uygulayabiliyorum.

Öneriler: Nars Christopher Kane Lip Gloss Mezmer, Make Up For Ever Aqua Rouge 18 Coral, Shiseido Lacque Gloss RS306.

Jennifer Brent (ünlülerin makyaj sanatçısı)
Saçımın en iyi görüntüsünü; hafif nemli haldeyken, hacimlendirici kremle şekillendirerek elde ediyorum. Görüntümü yukarıda toplanmış, bohem dalgalarla şekillendirilmiş bazen de arkaya doğru toplanmış saçlarla sık sık değiştiririm. Bu saç modelleri aynı zamanda sizi neme karşı da korur.

Öneriler: Valmont Repairing Oil

Dana Boyer (saç stilisti)
Yaz mevsiminin; kabarık saçları, topuzları ve örgüleri kullanmak ve denemek için en ideal zaman olduğunu düşünüyorum.

Ayana Clark (tırnak uzmanı)
Yaz mevsimi etkileyici bir tırnak görüntüsü için en mükemmel zaman. Tırnaklarınızda tropikal renkleri baz alarak çiçekli, puantiyeli ve etnik desenler kullanabilirsiniz. Bu kadar cesur değilim diyorsanız, kristal dokunuşlarla cesur bir tırnak görüntüsü elde edebilirsiniz. Pembenin ve mavinin farklı tonlarına hep hayran kalmışımdır çünkü bu renkler yazlık gardropunuz için de adeta bir hediye niteliğindedir. Tırnağınız hangi şekil ve uzunlukta olursa olsun, neon renkleri tercih ederseniz asla yanlış yapmış olmazsınız. Unutmayın neon yaz mevsimlerinin değişmeyen modasıdır.

Öneriler: Nars Thakoon Nail Polish (sarı), Nars Nail Polish Night Out (mavi).
HOLLYWOOD’UN EN ÇOK ARANILAN MAKYÖZ VE  SAÇ STİLİSTLERİNDEN YAZA ÖZEL ÖNERİLER
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter