MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

İSTANBUL MODA HAFTASI'NDA NARS RÜZGARI!

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul geride kaldı ama rüzgarı hala devam ediyor. Nars ekibi tarafından hazırlanan vizyoner podyum makyajları günlük hayatta farklılık arayanlar için bile ideal bir ilham kaynağı olabilir. Göz atalım mı?

23 Eylül 2017 Cumartesi

Her yıl moda severlerin heyecanla takip ettiği MBFWI, 2017’i de görkemli şekilde uğurladı. Erkan Uluç ve Nars ekibinin çok ses getiren tasarımcı makyajlarına bakalım...

Özlem Süer - Grafik Eyeliner

Özlem Süer'in tasarladığı koleksiyon kadar makyajı da ön plandaydı. Nars makyaj artistleri tarafından yaratılan, eyeliner’ın öne çıktığı grafik makyajda, Süer’in romantik duruşunu vurgulamak için göz pınarlarına aydınlık dokunuşlar katılmış. Yanaklara ise bronzer’larla kontür yapılarak elmacık kemikleri belirginleştirilmiş.

Makyajın kilit ürünleri:
Ten: Velvet Matte Skin Tint, Soft Matte Complete Concealer
Yanaklar: Laguna Bronzing Powder
Göz: Isolde Duo Eyeshadow, Black Valley Eye PaintRaşit Bağzıbağlı – Duru Güzellik

Raşit Bağzıbağlı’nın 1970’lerin stil ikonu Bianca Jagger’dan ilham alarak hazırladığı koleksiyonunda bolca renk ve ışıltı hakimken makyajda ise duru güzellik vurgulandı. Kadının gerçek güzelliğini ön plana çıkartan, herşey var ama yok gibi görünen doğal, sağlıklı ve modernize edilmiş günlük bir makyaj...

Makyajın kilit ürünleri: Tende, Pure Radiant Tinted Moisturizer, Light Reflecting Loose/Pressed Setting Powder, Radiant Creamy Concealer, Soft Matte Complete Concealer ürünleri ön plandayken dudaklarda Orgasm ve Belle De Jour rujları kullanılmış.
Mehtap Elaidi – Işıltılı 

Mehtap Elaidi’nin şölen tadında çok renkli ve desenli yeni koleksiyonunu tamamlamak için buğulu gözlerde ışıltıları ön plana çıkaran canlı bir makyaj tercih edilmiş.

Makyajın kilit ürünleri: Laguna Bronzing Powder, Paloma Contour Blush, Exhibit A Blush yanaklara boyut ve renk vermek için kullanılırken, dudaklarda ise Anna Audacious ruj tercih edilmiş.İSTANBUL MODA HAFTASI'NDA NARS RÜZGARI!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter