MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

JAPON MUTFAK KÜLTÜRÜNDEN DOĞAN ÖZEL BİR KOLEKSİYON: SHISEIDO WASO

Waso aracılığıyla Shiseido güzelliği yeniden tanımlıyor: “Gerçek güzelliğin kalıplara meydan okuduğuna, bireyin gücüne ve doğanın gücüne inanıyoruz. Güzel olan her şeyin doğadan geldiğine inanıyoruz.”

06 Kasım 2018 Salı

Waso, Shiseido'nun bilinen özel formülleriyle uzun zamandır devam eden uzmanlığını ve yeniliğini kullanıyor. Cinsiyet, milliyet, yaş veya statü ne olursa olsun herkesin cildini güzel hissetmesini sağlamak istiyor.

Shiseido Waso; Japonya’ da hazırlanmış, doğayla güçlendirilmiş, herkesin içinde var olan doğal güzelliği ortaya çıkarmak için geliyor. 

Peki, Waso’nun gerçek bir felsefeden doğduğunu biliyor musunuz?

İlham kaynağı: Geleneksel Japon mutfağı Washoku

Waso, geleneksel Japon mutfağı Washoku’dan esinlenmiştir. Washoku mutfak kültürü olmasının yanı sıra bir felsefedir. Doğanın çeşitliliğine ve zenginliğine saygı duyan, sağlıklı ve doğal bir felsefe... 

Wa: Ahenk
So: İlham

Washoku’da kullanılan malzemeler, sağlık ve güzelliği teşvik eder. Hem beslenme hem de estetik açıdan uyum ve denge kurmaya yardımcı olan 5 Washoku kuralı vardır: Renk, Doku, İçerik, Pişirme Yöntemi ve Lezzet. Waso’da Washoku ile aynı ilkeleri benimser. Bu eşsiz yaklaşım, Waso'yu yaratmak için Shiseido'nun teknolojisiyle birleştirilmiştir ve 5 doğal içerik temel alınarak 7 ürün hazırlanmıştır.

15 yaş ve üstü cinsiyet gözetmeksizin cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ürün yelpazesi, kuruluk, yağlılık ve görünür gözenekler gibi cilt bakım endişelerini gidermektedir.JAPON MUTFAK KÜLTÜRÜNDEN DOĞAN ÖZEL BİR KOLEKSİYON: SHISEIDO WASO
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter