MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KIŞIN SAÇLAR İÇİN EN İYİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Soğuk ve kuru hava, aşırı ısıtılmış iç mekanlar, saçı çok kurutuyor. Elbette tek sorun kuruluk değil! En iyisi siz saçlarınız için en iyi bakımları yapın, gerisini düşünmeyin.

14 Şubat 2018 Çarşamba

Kuruyan ve elektriklenen saçlar, dolayısıyla çabuk yıpranan ve yıpranmış saçlar demek... Kış mevsiminin saçlarımız üzerindeki etkisi bu maalesef. Ama saçlarımıza gereken bakımı yaparsak sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmamız çok kolay! Saçın kurumasına ve elektriklenmesine karşı en etkili savunma yöntemi saçı nemlendirmektir. Nemlendirici şampuan ve kremler kullanın, en önemlisi saç bakım yağları ve maskelerini banyonuzdan eksik etmeyin. 

İşte, kışın saçlarınız için en iyi 5 ürün:

Kırık uçları önleyen kür

Kışın saçlar kuruduğundan uçları da çok fazla ve kolaylıkla kırılır. Marrakesh Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen –durulanmayan- saç bakım kürüdür. 

Derinlemesine nem veren saç bakım yağı

Marrakesh Oil Original, kenevir ve argan yağı özü içeren özel formülü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirerek yumuşatan saç bakım yağıdır. Saçların elektriklenmesini önler. Mat saçlara parlaklık verir. Hafif yapısıyla saça hemen nüfuz ederek yağlı görüntü bırakmaz. 

Nemlendirici özellikli saç kremi

Marrakesh Conditioner Original, nemlendirici özellikli saç kremidir. Zor taranan yıpranmış ve kuru saçlar için idealdir. Saç kırılmalarını kontrol altına alır. Saçları yumuşatarak taramayı kolaylaştırır. İşlem görmüş tüm saç tipleri (doğal saçlar, boyalı saçlar, gölgeli saçlar, permalı saçlar ve röfleli saçlar) için çok ideal bir üründür.Nemlendirici saç bakım spreyi

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, aynı zamanda saçı besler ve kırık uçların onarılmasına yardımcı olur. Saçı nemlendirerek elektriklenmesini engeller.

Nem maskesi

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saça canlılığını yeniden kazandırır. Daha yumuşak, hacimli, güçlü ve parlak saçlar için ideal bir saç bakım maskesidir. KIŞIN SAÇLAR İÇİN EN İYİ BAKIM ÜRÜNLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç