MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KURUYAN ELLER VE DUDAKLAR İÇİN 'ACİL YARDIM' ÜRÜNLERİ

Kışın soğuk havalardan olumsuz şekilde en çok etkilenen yerlerin başında ellerimiz ve dudaklarımız gelir. Çünkü ellerimiz hayat boyu dış çevre koşullarına en çok maruz kalan yerlerin başındadır. Bu yüzden size acil bakım önerileriyle geldik!

07 Ocak 2020 Salı

Cildin yumuşak ve dayanıklı olması için neme ihtiyacı var. Ancak, kış aylarında bu nemi tutabilmesi zordur. Soğuk etkisiyle cilt yüzeyindeki nem kolaylıkla yok olur. Eğer rüzgar da eklenirse kuruluk çok daha rahatsız edici hale gelebilir. Bu rahatsız edici kuruluktan en çok dudaklarımız ve ellerimiz nasibini alır. Çünkü çevre koşullarına en çok muhatap olan yerlerimizdir. Bu yüzden eller lekelenme, çillenme, kuruma ve kırışmaya çok müsaittir. Ayrıca yaşlanma belirtilerinin ilk görülmeye başlandığı yerlerin başında eller gelir. Dudaklar da çatlar, kurur ve verdiği rahatsızlık hissine ek olarak yaşlılık belirtilerinin görülmesine çok müsaittir. Ama tüm sıkıntıların çözümü çok basit aslında: Düzenli ve etkili şekilde nemlenen cilt, kurumaz, hassaslaşmaz...

Haydi o zaman ellerimiz ve dudaklarımız için neler yapabiliriz, onlara bakalım!

Kuruyan eller için çözümYaşlanma belirtilerine karşı etkili yoğun nemlendirici/besleyici el kremi

Shiseido Hand Nourishing Cream: Yoğun nemlendirme özelliği olan bir el kremidir. Bu krem cildin nem dengesini sağlamak için bitkisel özler içerir. Cilt tarafından hızlıca emilerek hiçbir yağlanma hissi bırakmaz.Elleri sertleşmeye ve çatlamaya karşı korur. Ayrıca yaşlanma belirtileriyle savaşır. Biliyorsunuz, yaşlılık lekelerinin en belirgin görüldüğü yerlerden biri eller!

Epidermis tabakasının en üst katmanını yumuşatan Shiseido Hand Nourishing Cream, duyularınızı canlandıran ve içinizi ferahlatan muhteşem bir kokuya sahiptir. Ayrıca tırnak kenarlarındaki ölü deriyi ve kütikülleri yumuşatmak için de kullanılabilecek üstün nitelikli mucizevi bir yumuşatıcı kremdir. Özellikle kışın soğuktan ve rüzgardan zarar gören, çatlayan ve hassaslaşan cilt için vazgeçilmez bir ürün!

kuruyan dudaklar için ne kullanılmalıDudakları dolgun gösteren yaşlanma karşıtı dudak bakımı

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Full Correction Lip Treatment, dudakları nemlendirir ve besler, pürüzsüz bir doku sağlar. Dudakları dolgun gösteren besleyici balsam, içeriğindeki deniz kolajenleri ile dudakları neme doyurur. Shiseido markasına özel Anti-Photowrinkle System ile çizgi bakımı yapar. İnce çizgiler, kuruluk ve donukluk gibi yaşlanma izlerinin görünümünü minimize eder. Yoğun nem ve zengin içeriği dudaklara sabitlemek için Super Fix Formula ile geliştirilmiştir.

Dudakların genç görünümünü devam ettirmek, kuruluk ve buna bağlı çizgilere karşı bakım yapmak isteyenler için her yaşta kullanılabilecek bir üründür.KURUYAN ELLER VE DUDAKLAR İÇİN 'ACİL YARDIM' ÜRÜNLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter