MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KUSURSUZ GÖZ KALEMİ ÇEKEBİLİYORSAN ‘TAMAM’DIR!

Makyajda en çok kullanılan malzemelerden biri olan göz kalemini kusursuz şekilde çekmek için basit tüyolar öğrenmeye hazır mısınız?

17 Ocak 2016 Pazar

Bazen makyajı tamamlamaya bir ruj bir kalem yeter de artar bile! Tüm görünümünüz bir anda değişir, fazlasına gerek duymazsınız. Elbette bu, göz kalemini ne kadar mükemmel çektiğinizle alakalıdır. Mükemmel bir çizgi odak noktası olur, gözleri çekici ve ifadeyi güzel gösterir. Özetle, kusursuz göz kalemi çekebiliyorsanız ‘tamam’dır!

En çok kullanılan makyaj malzemelerinden biri olan göz kalemini çekerken hala zorlanıyor ve düzgün yapamadığınızı düşünüyorsanız, çok basit bir tüyoya ve eyeliner fırçasına ihtiyaç var demektir. 


Mükemmel çizgiye ulaşmanın yöntemi
Gözün bitiş noktasından yani tersten başlayarak göz pınarlarına doğru kalemi incelterek uygulama yapın. Sonra bir eyeliner fırçası ile çizginin üzerinden geçerek hem hatlarını düzeltin hem de görünümü yumuşatın.

Çizginin bitiş noktasından fırça ile çizgiyi yukarı çekerek kuyruğu yukarı doğru uzatabilirsiniz. Bu, gözlere kalkık bir etki de verecektir. Ayrıca fırça ile eyeliner’ın üzerinden geçtiğiniz için ürün iyice dağılmış ve sabitlenmiş olacağından gün içinde bozulmayacaktır. 


Her ihtiyaca göre bir göz kalemi var!
Uzun süre kalıcılık için Nars Larger Than Life Long Wear Eyeliner ve suya dayanıklı Make Up For Ever Aqua Eyes göz kalemlerini tavsiye ederiz.

Eğer ışıltılı bir göz kalemi isterseniz Nars Night Series Eyeliner’da 4 harika renk bulunuyor: Mor, lacivert, yeşil ve altın. 

Yumuşak ve kolay sürüşlü, zengin pigmentli kalemler de kullanım açısından pratiktirler ve bu işte iyi olmadığını düşünenler için birebirdir: Shiseido Smoothing Eye Pencil, Make Up For Ever Kohl Pencil ve Nars Eyeliner Pencil favorimiz.

ERKAN ULUÇ, GÖZ KALEMİ İLE KUSURSUZ EYELINER NASIL ÇEKİLİR SORUSUNUN CEVABINI VİDEODA VERİYOR.

KUSURSUZ GÖZ KALEMİ ÇEKEBİLİYORSAN ‘TAMAM’DIR!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç