MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LEKELERE KARŞI ARANAN SERUM BULUNDU!

Cildimizin en büyük düşmanı lekeler ile başetmenin tek yolunun lazer olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde çok yanılıyorsunuz!

21 Kasım 2018 Çarşamba

Lazer tedavisine alternatif bir serum var: Shiseido Intensive Anti Spot Serum. Bu serum, lekeler üzerinde o kadar etkili ki, lazer tedavisine ihtiyaç bıraktırmıyor ve ciltteki lekeleri tedavi ediyor. Peki, nasıl?

10 günde farkedilir ilk sonuç: Aydınlanma
Shiseido üzerinde 100 yılı aşkın bir süredir çalıştığı yeni formülü nihayet bir şişeye soktu ve serum haline getirdi. Bu serum, inatçı lekeler üzerinde o kadar etkili ki sadece 10 gün sonra bile cilt sağlıklı ve ışıltılı hale geliyor. Düzensiz cilt tonu aydınlanıyor. 

12 haftada lekeler açılıyor
Anti Spot Serum’u 12 hafta boyunca düzenli kullananların elde ettiği sonuçlar ise müthiş! Koyu lekelerin renginin açıldığını, cilt tonlarının düzeldiğini ve ciltlerinin daha genç göründüğünü ifade ediyorlar. Böylece serumu kullanan 10 kadından 8’i lazere ihtiyaç kalmadığını belirtmiş. 

Bu, süper bir haber öyle değil mi? Bilimsel sonuçlarla kanıtlanmış etkiler: Bu deneylere katılan kadınların %84’ü daha önce lekelerden kurtulmak için lazer tedavisi görmüştür ve bunların %64’ü lazer yerine Shiseido Intensive Anti-Spot Serum kullanmayı tercih etmişlerdir. 

Serumu nasıl uygulayacaksınız?
Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın. Ultimune kullanıyorsanız, Ultimune’dan sonra uygulayın.


LEKELERE KARŞI ARANAN SERUM BULUNDU!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter