MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LONDON FASHION WEEK’IN RESMİ PARFÜMÜ “PENHALIGON’S”

Dünyanın en niş parfüm markalarından biri olan İngiliz menşeili Penhaligon’s, Londra Moda Haftası’nın resmi parfüm markası oldu.

20 Eylül 2015 Pazar

İngilizlerin meşhur parfüm markası Penhaligon’s, Viktoryan Dönemi’nden bu yana her biri farklı arayışa hitap eden tam 35 sıra dışı kokusu ile tüm dünyada niş parfümler kategorisinden ilk sırada yer alıyor. Kraliçe’lerin kokusu olarak bilinen Penhaligon’s parfümleri, en iyi kalitede ender içerikleriyle halen İngiltere’de üretilmeye devam ediyor. Özel Penhaligon’s parfüm şişeleri, şeffaf cam üzerine, ayrıştırıcı kurdeleli kapaklarıyla William’ın (kurucusu) orijinal tasarımını yansıtıyor. 

Bu kadar şık ve şaşaalı bir markanın moda ile elele yürümesi elbette kaçınılmaz ve bu yüzden tam 4 sezondur Penhaligon’s Londra Moda Haftası’nın resmi kokusu olmaya devam ediyor. Moda Haftasına yeni koku: Ostara

Londra Moda Haftası, bu elegan marka ile yeniden işbirliği yaparak Penhaligon’s markasını resmi parfüm markası yaptı.Penhaligon’s da İngiliz Moda Konseyi ile süregelen ortaklığını kutlamak için bir kısa film yarattı.Bu filmde Londra Moda Haftası'nın resmi kokusu olan yeni çiçeksi parfüm Ostara’da tanıtılıyor. 

Ostara, nergis çiçeğinden ilham alan modern ve taze bir koku. Koku, usta parfümör Betrand Duchaufour tarafından yaratıldı. Ostara ile çok yakında tanışmaya hazır olun! 


İşte, Londra Moda Haftası ve Ostara’nın tanıtım videosu....

LONDON FASHION WEEK’IN RESMİ PARFÜMÜ “PENHALIGON’S”
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter