MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LONDRA MODA HAFTASI MAKYAJ SEYİR DEFTERİ

Londra Sonbahar-Kış 2015 Moda Haftası tasarımlar kadar podyum makyajlarıyla da göz doldurdu. Bakın podyumdaki en trend görünümler nelermiş?

17 Nisan 2015 Cuma

Moda devleri Christopher Kane, Erdem ve David Koma’nın yeni sezon tasarımları kadar podyum makyajları da moda haftasında dikkatleri çeken bir başka konu oldu. Özellikle minimal görüntünün hakim olduğu podyum makyajlarında doğal ve aydınlık yüzler tercih edilmişti. 

Makyajlarını Nars’a emanet eden tasarımcıları François Nars’ın yenilikçi vizyonu yine yanıltmadı ve podyumlardan önümüzdeki sezonun makyaj trendleri de belirlenmiş oldu. Kesin gözüken şu ki, taze ve aydınlık ciltler en favori görünümlerden olacak. Aydınlatıcıyla verilmiş parlaklık, hafif renkli yanaklar, doğal renginde parlak dudaklar ve çıplak gözler... 


Rafine güzelliğe hazır olun!

Hangi ürünler?

Moda haftasında Nars’ın podyum makyajlarında en çok kullandığı ürünleri sizin için listeledik.

Ten makyajında duru ve aydınlık bir görünüm için Pure Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici, Stick Concealer kapatıcı ve yanaklarda parlaklık için Copacabana Multiple kullanıldı. Yüze biraz daha renk ve tazelik vermek için Orgasm allık hafifçe sürüldü.
Dudaklarda Larger Than Life Lip Gloss Bimini tercih edildi. Bu gloss’un uçuk şeftali rengi hem dudaklara canlılık hem de parlaklık veriyor. Bütünde oldukça doğal ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Brow Gel kaş jelinin kahverengi rengi kaşlara şekil vermek için kullanıldı. 

Gözlerde ise makyözler ilginç bir yöntem kullandı; Guyane Lip Gloss göz kenarlarına aydınlık vermek için kullanıldı. Bu şekilde gözler daha parlak, beyaz ve iri gözüktü. Denemeye değer! 


LONDRA MODA HAFTASI MAKYAJ SEYİR DEFTERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter