MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MEZUNİYET FOTOĞRAFLARINDA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN 6 ÖNERİ

Anılarınızda hep eşsiz bir gün olarak kalacak mezuniyetinizde daima güzel hatırlanmak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin!

24 Mayıs 2015 Pazar

Mezuniyet günü hepimiz için unutulmazlar arasında yer alır. Zorlu geçen sınavlar, sabahlara kadar süren çalışmaların bitmesinin sevinciyle beraber, okuldan ayrılmanın verdiği o garip hüznü de temsil eder. Aynı zamanda mezuniyet yüzlerce fotoğraf demektir! O gün muhteşem görünmek ve yıllar sonra bu özel günün karelerine bakıp pişman olmak istemiyorsanız önerilerimize kulak verin! 

1) Primer (makyaj bazı):
Fotoğraf çekmekten yorgun düşeceğiniz bu uzun günde    makyajınızın bozulmasını veya cildinizin parlamasını istemiyorsanız, makyajınıza primer ile başlayın. Mezuniyetinizin açık havada mı yoksa kapalı bir mekanda mı yapılacağını önceden öğrenmenizde fayda var. Eğer açık havadaysa cildinizi zararlı ışınlardan korumak için makyaj bazınıza güneş losyonu ilave edebilirsiniz. En güzeli ise Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF30, güneş korumalı makyaj bazını kullanmanız olacaktır bizden söylemesi!

2) Dayanıklı fondöten ve kapatıcı: Bu uzun gece kadar uzun dayanan Make Up For Ever HD ürünleri fotoğraflarda kusursuz bir görünüm elde etmeniz için idealdir. Make Up For Ever Hd Foundation’ı eşit bir dağılım için Shiseido Perfect Foundation Brush‘tan daha iyi olamaz !

3) HD Toz Pudra: Fotoğraflarda cildinizin kusursuz görünmesini istiyorsanız yüzünüze ultra çözünürlüklü Make Up For Ever HD Powder uygulayın. Make Up For Ever Powder Brush Large ile pudrayı işlemini yüzünüzün her tarafına uygulayın. Bu işlem fotoğraflarda kusursuz bir görünüm elde etmeniz için idealdir. 

4) Allık: Şimdi sıra allık uygulamanıza geldi. Cilt tipinize göre allık seçimi yapmanız çok önemli. Eğer yağlı bir cildiniz varsa Nars Blush idealdir. Eğer cildiniz kuruysa Nars Cream Blush tercih etmelisiniz. Fotoğraflarda doğal çıkmak istiyorsanız şeftali ve pembe ton allıkları tercih edin.                                                                                                                                                                                                         
5) Doğal bakışlar: İçinde bütün renklerin olduğu Nars Inoubliable Coup D'Oeil Palette’den daha iyi bir seçim olamaz. Doğal bakışlar için ilk olarak, göz altınızı ve kaş kemiğinize açık renkler sürün. Aydınlatma işlemini fazla abartırsanız trend bir görünüm
elde edemezsiniz unutmayın! Göz kapağınıza ise mat renkleri uygulayın. Make Up For Ever Smoky Stretch Mascara ile bu mükemmel görünümü tamamlayın. 

6) Pembe dudak parlatıcısı: Bu özel günde koyu rujlardan uzak durun! Yoğun sarılma ve vedalaşma trafiğinde rujunuz bulaşabilir ve içerisinde uçabilir. Nars Lip Gloss Turkish Delight rengi tüm makyajınızı tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir ve gün içerisinde kolaylıkla tazelenebilir! 

Mezuniyet töreni bitene kadar hala öğrenciyiz değil mi? O zaman bu yumuşak ve doğal görünümle bu en özel gününüzde muhteşem gözükeceğinizden emin olabilirsiniz.
MEZUNİYET FOTOĞRAFLARINDA MÜKEMMEL GÖRÜNMEK İÇİN 6 ÖNERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter