MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS ERDEM’İN DİLLERDEN DÜŞMEYEN ZAMANSIZ RUJ KOLEKSİYONU

Uzun zamandır gördüğümüz en güzel koleksiyonlardan biri olan Erdem For Nars “Strange Flowers”daki rujlar, renkleri, dokuları ve Erdem simgesi olan özel çiçek desenli ambalajları ile makyaj çantalarına demir atacak.

06 Temmuz 2018 Cuma

Erdem For Nars, hiç şüphesiz ki uzun zamandır görülen en güzel makyaj koleksiyonlarından biri. Zarif ve şaşırtıcı derecede kullanılabilir renk tonları, etkileyici formülasyonları ve dünyanın en önemli modacılarından olan Erdem Moralıoğlu’nun imzasını taşıyan desenli ambalajları bize adeta şu mesajı veriyor: Nars Erdem’e mutlaka sahip olunmalı! Zaten bu koleksiyondaki tüm ürünlerin sınırlı üretim olduğunu belirtelim. O yüzden makyaj tutkunları Erdem ve Nars işbirliği ile çıkartılan Nars Erdem rujlarını kaçırmasın...

Moon Orchid
-Moon Orchid-

Şimdi gelelim görür görmez arzu nesnesi haline gelen Nars Erdem rujlarına...

Kremsi ve pürüzsüz formüle sahip bu rujlar, yarı saydamdan, yoğun pigment renk verenlere kadar her zevke hitap ediyor. Tam 6 renk seçeneği mevcut: Kiraz kırmızısı, açık lavanta, açık pembe, erik moru, ahududu kırmızısı ve orkide moru.

Yapıları farklı. Peki, nasıl?

İlk izlenimde rujlar biraz farklı. Örnek verelim: “Koyu orkide moru ruj mu? Çok iddialı, ben asla kullanamam” diyebilirsiniz. Ama gerçek görünenden farklı, şöyle ki: Kullanılabilir, nefis bir mor ton ile tanışmaya dudaklarınızı hazır edin! Aşağıdaki fotoğraftan ne demek istediğimizi görürsünüz.

Gerçekten de rujların renkleri ne kadar canlı ve koyu gözükürse gözüksün, doğal bir parlaklık ve renk ile dudaklarınızı kaplıyorlar. Bu rujları çok sevmemizin sebeplerinden biri de bu! Bu rujlardan Wild Flower, Bloodflower ve Carnal Carnation canlı renkli iken diğer rujlar romantik nude tonlardan oluşuyor.


-Bloodflower-Bloodflower (parlak kiraz kırmızı) 
Moon Orchid (şeffaf açık pembe)
Larkspur (şeffaf orkide)
Voodoo Lily (şeffaf açık lavanta)
Wild Flower (erik moru) 
Carnal Carnation (şeffaf ahududu kırmızı)


-Wild Flower-

Renkler, çiçeklerden esinlenildi

Rujların renkleri çiçeklerden esinlenerek ambalajdaki renkleri yakından taklit ediyor. Çok güzel değil mi? Kremsi yapıları ise dudakları mükemmel nemlendiriyor. 

Nars Erdem koleksiyonundaki rujların hepsi tam anlamıyla arzu nesnesi!İLGİLİ HABERLER


NARS ERDEM’İN DİLLERDEN DÜŞMEYEN ZAMANSIZ RUJ KOLEKSİYONU
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç