MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NEW YORK MODA HAFTASI'NDAN TIRNAK TRENDLERİ

Geçen seneden bu yana tırnaklarda eğlenceli desenler çok moda. Peki, podyumlardan gelen yeni tırnak trendlerinde neler var?

28 Eylül 2015 Pazartesi

Geçtiğimiz yıl ziyadesiyle aşina olduğumuz sıradışı tırnak sanatı örnekleri, bu yıl New York Moda Haftası’nda renksiz ya da oldukça sade tırnaklarla karşılaşacağımız hissi uyandırmıştı. Ancak yanılmışız! 2015/2016 podyumlarında gördüğümüz abartısız olmasının yanında ilgi çekici manikür fikirleri oldu. İşte, yeni tırnak fikirleri:

Desenler
Kareler, ekoseler, çizgiler... Benzer bir görünümü elde etmek oldukça kolay. Bunun için zıt renkli 2 oje kullanmanız yeterli. Nars Manosque ve Nars Dovima gibi. 

Renkleri karıştırın
Bazen bir şov için doğru rengi bulamazsınız. Bu noktada tırnak uzmanları kolları sıvar ve renkleri karıştırarak ısmarlama tonları elde eder. Bu iş bir miktar pratik ve sağlam bir el ayarı isteyen bir iş. İşin en zor kısmı doğru kabı bulmak, boş bir oje koruyucu şişesi iyi iş görür.

Çizgiler
Minimalist ve şık bir tasarımlı düz, dikey çizgiler tırnaklara sofistike bir hava katıyor. Düz çizgiler için Nars Night Out gibi farklı renkleri kullanabilirsiniz.

Grafik doku

“Graffiti” tırnaklara bayıldık. Modellerin tırnaklarına baz uygulandıktan sonra renk verilmiş ve son olarak birkaç stratejik fırça darbesi ile işlem son bulmuş. Bu tarz bir stil için bohem renkleri kullanabilirsiniz, Nars Superstar gibi.

Modern French manikür
Şeffaf oje üstündeki beyaz yatay çizgiyi unutun. Renkleri kullanın. Siyah, kırmızı, yeşil, mor, turuncu neden olmasın? Her renk olabilir, hayal gücünüzü kullanın. Nars Madness gibi bir turuncu neden olmasın mesela?Ombre
Ombre tırnakların zamanı geçti diye düşünüyorduk ki, yeni versiyonlarını gördük ve tekrar aşık olduk. Ombre için Nars Wild Dancer pırıltılı kavun rengini kullanmak güzel olabilir.Stratejik parlaklık
Parıltının fazlası istenenin tersinde bir etki yaratabilir, bu yüzden işin guruları sim kullanımını sınırlı tutup, modellerin tırnaklarının kenarlarını ve üst derinin yakınlarını cilalamış. Nars Space Odyssey ojeyi deneyin.Saydam renkler
Mat tırnaklar podyumlara hakim gibi görünse de, saydam ve oldukça yaldızlı tırnakların trend olduğunu gördük. Bir ojenin saydamlığından emin olamadığınızda şişeyi açın ve fırçaya bakın, eğer ojenin içinden fırçanın kıllarını görebiliyorsanız elinizdeki oje saydamdır. Ojelerimize göz atmak için TIKLAYIN!

NEW YORK MODA HAFTASI'NDAN TIRNAK TRENDLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar