MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NEWYORK MODA HAFTASI’NDAN DİKKAT ÇEKEN MAKYAJLAR

Yeni ve sıradışı görünümlerle trendlere yön veren NewYork Moda Haftası’nın dikkat çeken makyaj detaylarını sizin için bir araya getirdik.

26 Şubat 2018 Pazartesi

Her sezon büyük bir heves ve merakla beklenen dünyanın en önemli moda olayı NYFW’ten esen makyaj detaylarını mercek altına aldık. Nars makyajları ile zenginleşen moda haftası, bize oldukça fazla ilham verdi. Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

Alexander Wang

"Bu sezonun ilhamı, benzersiz güzellikler. Alexander Wang kızı, kendine has cool bir stili olan şehir kızı.”
- Diane Kendal, Makyaj Artisti.

Kendall Jenner, Bella Hadid gibi top modellerle podyumda fırtına estiren Alexander Wang kızları makyajsızmış gibi görünen makyaja sahiptiler. Bu görünüm için en çok Nars Illuminator ailesinden ve Orgasm ailesinden faydalanılmış.


Novis

“Geri kalanı çıplak ve aydınlık tutarken, modern bir şekilde kontrast yaratmak için göz kapaklarını sarıya boyadık.” 
- Uzo, Nars Global Makyaj Direktörü.

Aydınlık ve parlak bir ten için Luminous Moisture Cream ile cilt nemli ve parlak hale getirilip üzerine Sheer Glow fondöten uygulanmış. Multiple Copacabana ile lokal olarak ekstra parlaklık verilmiş. Gözlerde ise Fashion Rebel ikili farın sarısı tercih edilmiş.

 Mansur Gavriel


“Sağlıklı görünümlü, taze ve saydam cildi hedef alarak makyajlar yaptık"
- Uzo, Nars Global Makyaj Direktörü.

Aydınlık ve parlak bir ten için Luminous Moisture Cream ile cilt nemli ve parlak hale getirilip üzerine Sheer Glow fondöten uygulanmış. Radiant Creamy Concealer aydınlatıcı olarak kullanılmış. Dudaklara ise ahududu renkli Audacious Vera çok hafif, sanki meyve lekesi gibi uygulanmış.


Rachel Comey

“Bu sezonun güzelliği, Fas'ın canlı renklerinden ilham aldı, ancak modernize edilerek uygulandı.” - Romi Soleimani, Makyaj Artisti.

Far ailesinin en canlı renkleri gözlerde kullanıldı. Dudaklarda ise hafif parlak ve doğal görünüm için Bianca Pure Sheer Lip Treatment tercih edildi.
 Adeam

"Bu sezonun makyaj görünümü 70'lerden ilham alıyor. Tam göğüslü kaşları, tonlarca kirpik, şımarık şeftali pembe gözleri, yanakları akan ve çıplak bir dudaklı, taze ve muhteşem bir kız."
Sada Ito, Nars Global Makyaj Artisti.

Bu görünümün kilit ürünleri: Orgasm ailesi, Audacious maskara, Velvet Lip Glide Stripped ve Laguna bronzer.


NEWYORK MODA HAFTASI’NDAN DİKKAT ÇEKEN MAKYAJLAR
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter