MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

PLAJDAKI STİLİNE GÖRE NASIL MAKYAJ YAPMALISIN?

Artık havuzda ve deniz kenarında da bakımlı olmayı çok seviyoruz! Kozmetik dünyası da bizi düşünüyor ve suya dayanıklı harika ürünler tasarlıyor! Peki, plaj stilinize uygun makyaj yapıyor musunuz?

14 Temmuz 2015 Salı

Günlük hayatta makyaj malzemelerimizle iç içe olmak yetmiyor! Onları tatilde de yanımızda istiyoruz! Çok şanslıyız ki, suya ve tere dayanıklı ürünler var; onlar sayesinde bakımlı görüntümüzden ödün vermiyoruz.

Her zaman olduğu gibi plajda da stilimize göre makyaj yapmalıyız. Nasıl mı? Nude makyaj
Sade ve doğal, makyaj yapıldığı hiç belli olmayan makyaj. Burada önemli olan cildiniz. Cildiniz mükemmel görünmeli. Bunun için Make Up For Ever’in suya dayanıklı Face&Body Foundation’ınını kullanıp, Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevrenizi aydınlatmalısınız.

Göz kapaklarınıza ve göz pınarlarınıza Make Up For Ever Aqua Shadow 20E Pearly Taupe ile aydınlık verebilirsiniz. Dudaklarınzda ise Make Up For Ever’ın Aqua Rouge 23 Apricot Pink’ini kullanabilirsiniz.

İşte nude plaj makyajı, işte mükemmel görünümlü ten!


Renkli makyaj
Eğer plajda biraz renklenmek ve canlı görünmek istiyorsanız öncelikle Make Up For Ever Aqua Liner’ın canlı renklerinden birini seçmelisiniz. Örneğin, 8 numaralı mor rengi? Bronz tende harika durur! Liner’dan sonra Make Up For Ever Aqua Smoky Extravagant ile kirpiklerinize hacim verin ki renkli eyeliner ortaya çıksın. Sonra yanaklara biraz canlılık katmak gerek. Make Up For Ever’in HD Blush 410 no’lu allığı yanaklara canlı ve taze bir renk vermek için ideal. Doğal renkli bu allık cildiniz ile öyle güzel bütünleşecek ki, kimse yüzünüzde makyaj olduğunu dahi anlamayacak. Sıra geldi dudaklara... Make Up For Ever’in Aqua Lip Waterproof Pencil dudak kaleminin 20 Baby Pink rengi ile hem dudaklarınızı çerçeveleyin hem de içini boyayın. 

Plaj için harika renklerde bir makyaj oldu bile!Bronz makyaj
Bronz görüntünüzü daha da vurgulamak için bronz makyaj yapmak istiyorsanız, öncelikle yüzünüze Make Up For Ever Pro Bronze Fusion pudrayı uygulayın. Bunu hem allık gibi hem de bronz pudra gibi kullanabilirsiniz. Sonra kaşlarınızı belirginleştirin, elbette Make Up For Ever Aqua Brow Kit ile. Make Up For Ever Aqua Black ile ince bir eyeline çekip, Aqua Smoky Extravagant maskarayı uygulayın. Bronz makyajda kaşların vurgusu ve gözlerin belirginliği önemlidir. ..

Son olarak dudaklarınıza da bronz makyajınız ile uyumlu Make Up For Ever Aqua Rouge 03 Light Rosewood rengini uygulayın. 

Fotoğraf makinanızı hazır edin, bu görüntünüzü belgelemek isteyeceksiniz!
PLAJDAKI STİLİNE GÖRE NASIL MAKYAJ YAPMALISIN?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter