MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

RUJUM BENİM İMZAM!

Ruj, bir kadının en önemli silahlarından biri. Çünkü onu baştan yaratacak güce sahip! “Rujum benim imzam!” diyen tüm kadınlar, bu yazı sizin için yazıldı!

12 Nisan 2015 Pazar

Parfüm kadar etkili olan ve kişisel imzanızı oluşturan bir diğer kozmetik ürününün ruj olduğunu biliyor musunuz? Hatta ruj kadar kişisel başka bir şey yok diyecek kadar da iddialıyız! Tıpkı François Nars’ın dediği gibi; “Ruj, yüz üzerinde o kadar etkili ki kadına adeta güç katıyor.” Nars’ın yeni ruj serisi Audacious’taki 40 rengin her birinin başka bir kadın ismi taşıması gibi...


Rujun yükselişi
Kadınların rujun gücünü keşfetmeleri o kadar eskilere dayanıyor ki, en eski çağlarda kadınlar ruj olarak renkli kili ya da vişne gibi meyveleri kullanıyorlarmış. Ruj bildiğimiz biçime ise ilk kez 1915 yılında geldi. Birkaç yıl sonra günlük alışkanlık haline geldi. Elizabeth Arden, 1930 yılında ruj süren kızların ruj sürmeyenlere oranla daha kolay iş bulduğunu söyledi ve bu cümle ruju popüler hale getirdi.

#rujumbenimimzam
Rujun modern dünyada popüler bir güç haline gelmesi gerçekte bu şekilde işledi. Peki ya sizin için ruj sürmek ne ifade ediyor?

Özgüven? Duruş? Güzellik? 


Ruj sürdükten sonra daha seksi hissetmediğini söyleyen var mıdır? Hayır! Çünkü ruj sürdüğünüz zaman dudaklarınız daha şekilli, dikkat çekici ve dolgun görünür. 

Ruj sürünce duruşunuzun dikleştiğinin farkında mısınız? Şaşırtıcı ama bu da doğru! Araştırmalar daima ruj süren kadınların sürmeyenlere oranla daha dik durduklarını gösteriyor. 

Yüzünüze istediğiniz kadar fondöten, maskara, allık ya da far sürün. Eğer ruj ile son dokunuşu yapmazsanız asla istediğiniz o görünümü yakalayamazsınız. Ruj, makyajın sihiridir. Hiçbir şey 
sürmeseniz dahi, tek bir rujla ifadenizin nasıl değiştiğini aynada görebilirsiniz.


Rujun senin imzan; o gün nasıl görünmek istediğini ve nasıl hissettiğini ifade eden en önemli gücün.

Karakterinin bir yansıması, tüm dünya ile arandaki sözsüz iletişimin bütünü. 

Unutma, bir kadının ruju, onun hakkında birçok ipucu verir. 

Haydi geç aynaya ve bak rujuna! Bugün hangi kadınsın?

#rujumbenimimzam13 NİSAN PAZARTESİ MÜTHİŞ BİR YARIŞMAYA HAZIR OLUN!

Hemen makyaj çantandaki tüm Nars, Make Up For Ever ve Shiseido rujları cıkar! Sıraya diz, bak bakalım hangisini en çok seviyorsun? Hazırlığını şimdiden yap çünkü haftaya harika bir yarışmaya katılacaksın!  Bahar geldi, renkten korkma! Turuncular, fuşyalar, kırmızılar, mercanlar havada uçuşsun! Haydi; makyajtrendi.com'un yarışması başlıyor!

YARIŞMAYA KATILIM
Makyaj Trendi jürisi (EN ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİ) her gün 1 kadına 1 ruj hediye ediyor. Hediye edilecek ruj orijinal boy Nars, Make Up For Ever veya Shiseido olacak. Bu 3 markaya ait rujlarından en sevdiğini sür, selfie'ni profilinde paylaş, Makyaj Trendi'ni etiketle (@makyaj_trendi); rujun markasını ve numarasını/adını hashtag olarak koy! #rujumbenimimzam hashtag'ini de eklemeyi asla unutma! Makyaj Trendi jürisi en güzel ruj ve uyumlu makyajı seçecek; bu kişi de ruju kapacak! Her gün yeni bir şans!

YARIŞMAYA KATILMASINI İSTEDİĞİN ARKADAŞLARINI DA ETİKETLE, ONLARI DA YARIŞMAYA DAVET ETMEYİ UNUTMA!

- Bir günde birden fazla paylaşım yapamazsın, o yüzden en sevdiğin ruju seçmeyi unutma!
- 15 gün devam edecek yarışmanın başlangıç tarihi 13 Nisan Pazartesi'dir.
- Eğer yarışmayı bir kere kazandıysan bir daha yarışmaya katılma hakkın yok.
- Eski paylaşımları etiketleyerek yarışmaya katılmak geçerli değildir, 13 Nisan'dan itibaren yapılan paylaşımlar geçerlidir.
- Yarışmayı kazananlardan, kazandıkları ruj ile birlikte fotoğraflarını DM'den (özel mesaj-instagram) göndermeleri istenecektir. (Yarışma sonrası)

Örnek 3 katılım: Rujunu sür, selfie'ni çek profilinde paylaş;
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #nars  #audaciousrita
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #makeupforever  #rougeartistintense23
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #shiseido  #veiledrougeRS701

RUJUM BENİM İMZAM!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar