​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

SAÇLARINIZA VALMONT İLE SOMON DNA’SI GÜCÜ!

Harika görünen saçların sırrı nedir biliyor musunuz? Bakım, bakım, bakım. Az ve öz ürünle saçlarını ahenkle dans ettirmek isteyenler, bu yazı sizin için!

08 Aralık 2015 Salı

Yılbaşı yaklaşırken hediye alışverişinize bir destek de bizden! Sizin ve sevdiklerinizin saçlarına en iyi cilt bakım markalarından Valmont yakışır dedik ve %60’e varan indirim yaptık! Bu indirim stoklarla sınırlı. Elinizi çabuk tutun! Saçlarınıza Valmont ile yeniden hayat verin...

Saçlarınız yeniden doğsun!
Reklamlarda gördüğünüz ışıl ışıl, sağlıklı ve dolgun saçlar rüyalarımızı süslese de, boyadan, güneşten ve çevresel koşullardan kaynaklanan olumsuzluklardan dolayı saçlarımız cansız, mat ve yıpranmış hale geliyor... Boyasız saçların çoğu için de aynı durum geçerli. Kendi halinde bırakılmış saçlardan daha fazlasını beklemek cidden hayal olur! Sizin de saçlarınız ile ilgili böyle şikayetleriniz varsa, doğru yerdesiniz. 

Birçok ürün deneyip etkili sonuç alamamış ve saç bakım ürünlerine inancınız kalmamışsa, beklentilerinizi yeniden yükseltmenizi öneririz. Sizi, bizim de varlığına şükrettiğimiz harika bir ürünle tanıştıracağız! Yoğun işleme maruz kalan röfleli saçlarda dahi mucizevi etkileri olan Valmont saç bakım yağını iftiharla sunarız! 

Sağlıklı saçlar için olmazsa olmaz: Valmont Repairing Oil
Valmont Repairing Oil, bizim en en en sevdiğimiz saç bakım yağı! Muhteşem bir kokusu var. Saçlarda en az 1 saat kalması öneriliyor ama en ideali gece boyu saçınızda kalması. Haftada 1 ya da 2 kere yağı sürün, saçlarınızı streçle sarın ve yatın. Sabah kalkıp duş aldıktan sonra ipek gibi saçlara kavuşmanız garanti!

Saçları güçlendiren, onaran ve canlandıran harika kokulu saç bakım yağı, içeriğindeki keratin ile saçları pürüzsüzleştiriyor. Saça dayanıklılık, parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde Kadife çiçeği yağı ve Öküz gözü yağı var. Bu içerikler saçlar için mükemmel onarıcılardır...

En önemlisi tüm Valmont ürünlerinde olan somon dna’sı, saçlarınıza kaybettiği canlılığı ve sağlığı hızlı geri kazandırıyor. Saçlarınız gençliğini geri kazanıyor! Bu özel içerik sadece Valmont’ta... Saçlarınızdaki farkı farkedince bir daha ondan vazgeçemeyeceksiniz!
SAÇLARINIZA VALMONT İLE SOMON DNA’SI GÜCÜ!