MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SIGMA’NIN ‘BESTSELLER’ 5 MAKYAJ FIRÇASI

Dünyanın önde gelen fırça markası Sigma’nın çok satan 5 makyaj fırçasını sizin için yazdık. Mükemmel ten makyajı için bu fırçaları makyaj çantanıza dahil edin!

25 Temmuz 2018 Çarşamba

İyi makyaj istiyorsanız, iyi fırçalarınız olmalı. Bunun için size Sigma’nın dünyada en çok satan 5 makyaj fırçasını yazdık. 

1) Fondöten fırçası: F80 Flat Kabuki Brush

Fondöten uygulamak için tasarlanmış en güzel fırçalardan biri! O yüzden yıllardır ‘bestseller’ ünvanına sahip. Kabuki yani sık kıllara sahip bir fırça. Çok yumuşak ama yoğun kıllara sahip olmasından dolayı ürünü asla emmiyor. Fondöteni ziyan etmeden cildinize uygulamanızı sağlıyor.

‘Flat’ kabuki demek yani yani düz tepeli/kılları düz kesilmiş demek. Fırçanın kılları herhangi bir eğime sahip değil. Bu da yüzün tamamına ürünü geniş şekilde uygulayıp dağıtmaya imkan veriyor. Fondöten cilde tam olarak ve homojen şekilde nüfuz ediyor. Üstelik hem düz uçlu hem de kabuki özellikte olmasından dolayı ürünü cilde iz bırakmadan uyguluyor. 

2) Kontür fırçası: F23 - Soft Angled Contour™

Açılı fırçası ve esnek kılları sayesinde kontür için olmazsa olmaz bir fırça. Yanaklara bronzlaştırıcı ve allık uygulamak için ideal. Özellikle elmacık kemiklerini vurgulamak için kullanılıyor. Toz ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz.

3) Pudra Fırçası: F30 - Large Powder Brush

Büyük ve yumuşak pudra fırçası. Toz ürünlerin yüze ve vücuda eşit şekilde uygulanmasını sağlar. Bu çok fonksiyonlu fırça, makyaj görünümünü homojen şekilde bitirmek için mükemmeldir.4) Allık Fırçası: F40 - Large Angled Contour Brush

Yumuşak, eğimli, kabarık bir fırça başlığına sahiptir. Mükemmel görünümlü kontür için elmacık kemiklerinde allık veya bronzlaştırıcı gibi toz ürünleri uygulamak için tasarlanmıştır. Renklerin yüzde çok iyi harmanlanmasını sağlar ve böylece kusursuz kontür görünümü yaratır. Allık uygulamak için de eşsizdir ve bu yüzden çok satanlar arasındadır.

5) Aydınlatıcı Fırçası: F35 - Tapered Highlighter Brush

Küçük, konik ve hassas uçlu highlighter (aydınlatıcı) fırçasıdır. Cilde doğal bir parlaklık kazandırmak için elmacık kemikleri, alın, burun ve gözün iç köşelerine uygulama yapmak için idealdir. Yüzün dar ve küçük alanlarına aydınlatıcıyı mükemmel şekilde uygular. Toz ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz.

SIGMA’NIN ‘BESTSELLER’ 5 MAKYAJ FIRÇASI
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter