MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SPOR YAPARKEN BİLE KULLANILABİLECEK EN İYİ TEN ÜRÜNÜ

Spor yaparken de hafif bir ten ile görünümünüzü en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Hem hafif hem de terlemeye dayanıklı yepyeni bir ten ürünü ile tanıştıralım mı sizi?

16 Ocak 2019 Çarşamba

Spor yaparken makyaj yapılmaz klişesi yıkılalı çok oluyor. Ama makyajdan kastımız gündüz yaptığınız gibi değil elbette... Sporda cildiniz zaten kendiliğinden sağlıklı bir renk kazanacak, o yüzden allık ya da renkli bir ten ürünü kullanmanıza gerek yok. Çünkü bir süre sonra, cildiniz kendisi renk aldığında ‘çok fazla’ görünebilirsiniz. 

Normalde kullandığınız yağ bazlı nemlendiricileri de spor yaparken kullanmamalısınız. Cildiniz zaten terleyecek, krem de cildinizin daha çok terlemesine sebep olabilir. Fondöten de nemlendirici gibi spor esnasında cildinizde gereksiz bir fazlalık yapabilir. Peki o zaman ne kullanacaksınız?


Hem makyaj + hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünü

Shiseido Sports BB Cream SPF50, ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile güçlendirilmiş BB kremdir. Yüksek korumalı güneş kremi ve BB krem bir arada ne harika! Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan eşsiz bir ten ürünü.

Suya ve terlemeye dayanıklı + yüksek güneş korumalı BB krem

Shiseido Sports BB Cream SPF50, WetForce teknolojisi ile suya ve terlemeye dayanıklıdır (80 dakika). Islandıkça cildi koruma kapasitesi bu teknoloji ile daha da artar. Spor yaparken de iyi gözükmek isteyen herkes için çok ideal bir üründür. En ağır sporu yaparken terleseniz bile cildiniz iyi gözükür.
Süper hafif yapıda + doğal bitişli + tüm ciltlere uygun

Bu BB krem, doğal bitişlidir ve ortaya yakın kapatıcılığı vardır. Cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren eşsiz formülü sayesinde hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Süper hafif yapıdadır, pürüzsüz cilt sağlar. 

SPOR YAPARKEN BİLE KULLANILABİLECEK EN İYİ TEN ÜRÜNÜ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter