MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TATİL ÇANTANIZDA OLMASI GEREKEN 6 DEMİRBAŞ

Çoğumuz favori kozmetik malzemelerimizi yanımıza almadan bir tatile gitmenin hayalini bile kurmayız! Peki, tatil sırasında yanımıza almamız gereken temel malzemeler neler?

21 Temmuz 2017 Cuma

Tatilde de güzel görünebilmek için makyaj çantanız en iyi arkadaşınız olmalı. Birkaç defa yanlış seçimler yaparak yanımıza aldığımız makyaj çantası ve bir dünya makyaj malzemesi, en sonunda tatil için götürülmesi gerekenleri anlamamızda yardımcı oldu! 

İşte, 6 temel demirbaş:

1-Güneş kremi 
Nereye giderseniz gidin, güneşin size ne kadar kibar davranacağını düşünürseniz düşünün, güneş kremi tatil için hazırladığınız makyaj çantanızın olmazsa olmazlarındandır. En hafif güneş yanıkları bile oldukça acı çekmenize ve rahatsız hissetmenize sebep olup tatilinizi size zehir edebilir.
Öneri: Shisedo Wet Force Expert Sun Aging Cream SPF30 (yüz) ve Shiseido Wet Force Expert Sun Aging Lotion SPF30 (yüz ve vücut)2-Allık/Bronzlaştırıcı
Tatil için hazırladığınız makyaj çantanız pembe allık olmadan hep eksik kalacaktır. Pembe allığınızın iki çeşidini de yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Pudra bazlı allığınız, çok terlediğinizde kurtarıcınız olacaktır. Krem allık ise kolay kolay silinmeyecek ve göz farı işlevi de görecektir. Hiçbir şey size krem allığınızın kazandırdığı nemli ve pembe yanak görünümünü veremez! 
Öneri: Nars Blush Gaiety ve Make Up For Ever HD Blush Cool Pink

Ayrıca pembe yerine şeftali pembe bir renk de allık olarak süper olur. Bunun için Nars Orgasm allığı tek geçeriz! Bronzlaştırıcılar da bronzluğunuzu daha yoğun gösterir. Nars Laguna Tiare Bronzer veya likit bronzlaştırıcı Laguna Liquid Bronzer'ı kullanabilirsiniz. Likit bronzlaştırıcıyı yüzünüzde, omuzlarda, dekolte bölgenizde ve bacaklarınızda kullanabilirsiniz.

3-Göz kremi 
Gözlerinizin, yüzünüzün tüm tonunu nasıl da belirlediğini fark ettiniz mi? Tatillerde gece partileri ve bol alkol alışılmış manzaralardır. Göz altı torbaları ve siyah halkalar kaçınılmaz olabilir haliyle. İyi bir göz kremi size sanki en muhteşem güzellik uykunuzdan yeni kalkmışçasına bir görünüm kazandırabilir. 
Öneri: Shiseido White Lucent Anti-Dark Circles Eye Cream

4-Çok amaçlı ürün
Tatiller zahmetsiz olmalı. Bu yüzden bazı harika ürünleri birkaç amaç için kullanıp minimal bir makyaj yaklaşımı sergileyebilirsiniz. 

Renkli nemlendiriciler çok işe yarıyor. Örneğin, Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30Nars’ın Multiple Stick’leri de yanak, göz ve dudak makyajında tek ürün kulanmak isteyenler için ideal. Çok fonksiyonlu, yanınızda bulundurması oldukça kolay ve harika bir ışıltı veriyor. Bir üründen daha ne isteyebilirsiniz ki?

Nars Monoi Body Glow, ışıltılı bronz vücut yağı da tüm vücuda uygulanabilen çok amaçlı güzellik yağıdır. Banyodan veya güneşlendikten sonra uygulayabilirsiniz.


5- Maskara
Tarzına düşkün her kadın uzun kirpiklerin gücünden haberdardır. Saniyeler içinde güzelliğinizi kat be kat arttırabilecek bir etkiye sahiptir uzun kirpikler. Dolgunlaştırıcı, uzun süre etkili ve kirpiklerinizi uzun gösterecek bir maskara, ihtiyacınız olan şey. İsterseniz birkaç kat ile dolgun ve etkili bir görünüm ya da tek kat ile nefes alan sade görünümlü kirpikler, tercih sizin.
Öneri: Nars Audacious Mascara

6- Makyaj temizleyici 
Alışveriş, gezi turları, yemek yemek, dans etmek ve çok daha fazlası! Cildiniz bu eğlenceli aktivitelerden sonra yorgun düşecek ve iyi bir arındırmaya ihtiyaç duyacaktır. Makyaj temizleyicinizi yanınıza almayı unutmayın!
Öneri: Make Up For Ever So Divine
TATİL ÇANTANIZDA OLMASI GEREKEN 6 DEMİRBAŞ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter