MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: BARBIE GÜZELLİĞİ

Geçen sene Moschino ile başlayan Barbie güzelliği trendi bu sezonda devam ediyor.Tasarımcılar yeni sezon için 2 görünüme odaklandılar: Minimal veya Barbie! Sizce hangisi?

28 Şubat 2016 Pazar

Yeni sezon podyumlarında gördüğümüz kadarıyla platin saçlı Barbie görünümlü modeller diğerlerine karşı 1-0 önde. Barbie bu sezon da çok popüler! Elbette bunda modacıların katkısı yadsınamaz. Tasarımcılar Barbie'yi çok seviyor! Özellikle Moschino. Geçen sene Moschino ile gündeme düşen ve trendleri alt üst eden Barbie stili, çıkış grafiğini bu sezonda sürdürecek.

Modacılara göre 3 tip Barbie var:

Klasik Barbie: Barbie görünümü en masalsı haliyle... Stilettolar, kısa üstler, platin saçlar, sakız pembesi rujlar... Yürüyen plastik Barbie bebekler adeta!

Klasik Barbie görünümünün temeli elbette sakız pembe ruj (Make Up For Ever Rouge Artist Natural N34 Candy Pink), göz içine çekmek için beyaz göz kalemi (Make Up For Ever Kohl Pencil 2K Matte White) ve ince çekilmiş eyeliner (Make Up For Ever Ink Liner). Pembe allık (Nars Gaiety) ve siyah maskarayı da (Nars Audacious Mascara) unutmuyoruz. Parti kızı Barbie: Dövmelerle kaplı, saçları örgülü ve bol aksesuvarlı bir Barbie hayal edin... Yeni nesil parti kızı Barbie’ler böyle! Koyu renk ruj ve göz makyajını es geçmeyelim tabii.

Parti kızı Barbie olmak için yapmanız gereken basit! Fuşyaya çalan koyu pembe ruj Nars Audacious Michiyo ve koyu renk göz makyajı. Koyu renk göz makyajını Make Up For Ever Artist Shadow Nude Palette ile yapabilir, smoky eyes göz makyajı ile havalı görünebilirsiniz.

Jet-Set Barbie:
Matthew Williamson ve Diane Von Furstenberg ipeklere bürünmüş, şık, dünyayı dolaşan bir Barbie hayal ettiler. Brigitte Bardot ve Barbie gibi 2 ikonun en gösterişli karışımı... Kabarık saçlar, kalın eyeliner’lar ve çekici dudaklar... 

Kalın eyeliner için Nars Eyeliner Stylo'yu kullanabilir, kirpiklerinize Make Up For Ever Smoky Stretch ile hacim ve dolgunluk verebilirsiniz. Dudaklarınıza da Nars Audacious Claudia gibi lila tabanlı pembe bir ruj sürebilirsiniz.

En çok hangi Barbie’yi sevdiniz? Ya da şöyle soralım: Hangi Barbie sizsiniz?
TREND ALARMI: BARBIE GÜZELLİĞİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter