MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: MAVİ EYELINER İLE MAKYAJ

Hemen burun kıvırmayın! Mavi eyeliner’ı doğru kullanırsanız, inanılmaz güzel bir makyaja sahip olabilirsiniz. Bu renkte bizim favorimiz stilleri denemeye ne dersiniz?

06 Eylül 2016 Salı

Göz makyajında yeniliklere açıksanız ve renkleri kullanmayı seviyorsanız, mavi eyeliner tam size göre! Neden mi? Siyahın yerini elbette hiçbir renk kolay kolay dolduramaz. Ama alternatif olabilir. Örneğin mavi eyeliner ile makyajınıza değişiklik ve hareketlilik katabilirsiniz. Mavi renkteki kuyruklu çizgi her zaman harika görünür.

Tabularınız yıkın, maviyle oynayın ve bu konudaki önerilerimizi mutlaka uygulayın! 

Mavi eyeliner ile zamansız göz makyajı

Make Up For Ever Aqua Eyes 15L Majorelle Blue suya dayanıklı göz kalemi ile üst kirpik diplerinize eyeliner çekin. Çizgiyi istediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta tercih edebilirsiniz. Alt kirpik diplerini de boyayın. Hatta alt kirpik diplerine rengi kalın şekilde sürerek sonlara doğru hafifçe dağıtın. Bunun için Make Up For Ever Precision Blender Brush #236 far fırçasını kullanabilirsiniz.

Sıra geldi siyah maskara ile bakışlara derinlik vermeye… Make Up For Ever Smoky Stretch maskara ile hem alt hem de üst kirpiklerinizi boyayarak makyajı bitirin. 

Her şey ne kadar mavi öyle değil mi? Korkmayın, deneyin! Makyajınızın geri kalanını ise doğal bırakın, başka renge ihtiyacınız yok. Tek odak noktası, gözler... Bronz renkli bir allık (Nars Laguna) ve nude bir ruj (Nars Audacious Raquel) yeter. 
 Mavi eyeliner ile kaç stilde göz makyajı yapılabilir?


Eklektik

Gözün alt ve üst kısmına çektiğiniz eyeliner’ı, kalın şekilde bitirerek uzun kuyruklu yaparsanız eklektik bir göz makyajı elde etmiş olursunuz. 

Bunun için Nars Larger Than Life Long-Wear Eyeliner Rue Saint Honore kobalt mavi uzun süre dayanıklı göz kalemini kullanabilirsiniz. Makyajınızı Nars Audacious maskara ile tamamlayın. Bu, kirpiklerinizi tek tek ayırır ve uzun gösterir. Yabani

Seksi ve çekici görünümlerin başını bu eyeliner stili çekiyor. Göz pınarından başlanarak, göz bitimine değin hafif kuyruklu çekilen eyeliner... Kalın ve grafik etkili düzgün çizgi, aynı zamanda şehirli bir havayı da temsil ediyor. Çelişkiden doğan sıra dışı bir güzellik!

Bunun için Make Up For Ever Aqua Liner 6 Iridescent Navy Blue jean mavisi göz kalemi ideal olur. Kirpiklerinize Make Up For Ever Smoky Lash siyah maskara ile hacim vererek makyajı bitirin. 

Bohem

Brigitte Bardot stili eyeliner makyajı, gözler üzerine muhteşem bir görsel vurgu yaratır. Gözleri oldukça iri gösteren bu makyajda göz kalemi ve/veya jel eyeliner'ı kullanabilirsiniz. 

Nars Eye Paint Soloman Islands mavi jel eyeliner’ı, Nars Angled Eyelıner Brush #47 ile uygulayın. Seksapel budur! Nars Audacious maskara ile makyajın son dokunuşunu yapabilirsiniz.
TREND ALARMI: MAVİ EYELINER İLE MAKYAJ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç