MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: ORANGE IS THE NEW BLACK!

Turuncu severler buraya! Kendisi yaza en yakışan renklerin başında geliyor hiç şüphesiz. Hatta turuncu için yeni siyah bile diyebiliriz. E haliyle bir renk bu kadar modayken, makyajda öne çıkmaması mümkün olabilir mi? Elbette hayır!

30 Haziran 2017 Cuma

Sıcak, enerjik ve capcanlı... Üstelik altın çağını yaşıyor. Turuncunun birçok tonu var. Kendinize yakışan tonu bularak harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Turuncu rengi makyajda nasıl kullanırsınız? Hem de en trend haliyle?

1) Turuncu far

Oldukça iddialı bulabilirsiniz ama turuncu far gözlere çok yakışır. Verdiği sıcak görüntüyle de en yorgun gözleri bile anında taze ve canlı gösterir. Turuncu farı tüm göz kapağınıza uygulayıp dağıtın. Neredeyse kaş kemiğine kadar yayabilirsiniz.

Shiseido Shimmering Cream Eye Color
kremsi yapılı göz farının OR313 rengi bizim favorimiz. Şeftaliye çalan çok güzel bir rengi var. Siz de bayılacaksınız!2) Yanaklarda turuncu


Turuncu yanaklara da canlı, enerjik ve genç bir görünüm verir. Tam yaz makyajı dediğimiz o ilham verici havaya bürünmenizi sağlar.

Nars Torrid (Işıltılı mercan)
açık ve orta tenliler için idealdir. Nars Taj Mahal (turuncu) allık ise turuncunun tam karşılığı olarak  özellikle esmer, buğday ve bronz tenlilere çok yakışır.

Beyaz tenliler ise biraz daha şeftali pembe tonlarına kayabilirler Nars Orgasm gibi. 3) Turuncu ruj

Cilt renginiz sıcak tonlardaysa, Nars Audacious Geraldine gibi sarı tabanlı turuncu rujları deneyin. Eğer soğuk bir ten renginiz varsa, kırmızı ve mercana dönük turuncuları tercih edin Nars Audacious Lana gibi.


 4) Turuncu oje

Elbette tırnakları pas geçemeyiz! Hem de yazın ellere turuncu ojeden daha fazla ne yakışabilir ki?

Nars Hunger
mandalina kırmızısı ojeye mutlaka göz atın...

TREND ALARMI: ORANGE IS THE NEW BLACK!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter