MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YÜKSELEN TREND: HOLOGRAFİK GÜZELLİK ÜRÜNLERİ!

Holografik desenlerin ve ürünlerin dünyayı ele geçirdiğini fark ettiniz mi? En azından sosyal medyayı! Peki, bu trend makyaj ürünlerine nasıl yansıdı?

11 Aralık 2017 Pazartesi

Biraz pırıltı ve ışıltıdan bahsetmiyoruz; epey epey parlaklıktan söz ediyoruz. 90’lardaki parlak taytları hatırlıyor musunuz? Sırt çantaları ve yağmurlukları da unutmayalım. Ve şimdi aynı parlaklık makyaj dünyasına da geri döndü. Biz çok seviyoruz ışıl ışıl parlayan yüzleri, yaz siz? Eğer siz de aynı fikirdeyseniz, hangi ürünlerle parlak bir ten elde edersiniz ona bakalım.

1) Likit Aydınlatıcı: Nars Copacabana 
Aydınlık ve ışıl ışıl bir tenin vazgeçilmezi! Müthiş ışık yansımaları için en iyi ürün diyebiliriz. Işıltılı inci pembesi rengi aydınlatıcı olarak yüzün her bölgesine uygulanabilir; burun, çene, yanaklar, şakaklar... Ekstra ürün uygulamaya ihtiyaç kalmaz. Direkt cilde veya fondöten üzerine sürebilirsiniz. 

2) Stik Aydınlatıcı: Nars Multiple Copacabana
Likit Copacabana’nın stik versiyonu. Aynı kullanım alanlarına sahip. Sadece likit olanı cilde daha ıslak ve daha metalik bir görünüm veriyor. Stik olanı ise saten bitişli.

3) Aydınlatıcı Allık: Nars Albatross ve Nars Hot Sand
Albatross: Altın yansımalı inci rengi olan yüksek pigmentli bir aydınlatıcı. Hot Sand de altın pırıltılı açık şeftali renginde. İkisi de müthiş bir parlaklık veriyor cilde. Elmacık kemiklerinin üzerine, burun kemiği üzerine, üst dudak üzerine, kaş altına uygulanabilir. 

4) Çok Yönlü İkili Allık: Nars Dual Intensity 
Bu serideki allıkların hepsi parlak ve ışıl ışıl! Çünkü bu allıklar, ıslak ve kuru kullanılabilen çift etkili allıklardır. Cilde saten gibi bir parlaklık verirler. Islak kullanılınca ise metalik parlaklık elde edersiniz. Aydınlatmaya, renklendirmeye ve boyutlandırmaya yarayan renk tonları içerir. 

5) Çok Yönlü Far: Nars Dual Intensity Rigel
Işıltılı sıcak bakır, ışıltılı pembemsi bakır, ışıltılı altınımsı bakır... Bu tanımlamaların hepsi Rigel’e uyuyor çünkü herkeste yansıması farklı. Islak ve kuru kullanılabilen bu far ıslakken metalik, kuruyken saten bitiş sağlıyor. Gözlere müthiş bir renk yansıması veriyor.

DAHA ÖNCE BÖYLE BİR FAR GÖRMEDİNİZ: NARS DUAL INTENSITY RIGEL

NARS HOT SAND AYDINLATICIYI KULLANMANIN 7 YOLU

ÇOK YÖNLÜ VE ÇOK PRATİK 10 MAKYAJ ÜRÜNÜ
YÜKSELEN TREND: HOLOGRAFİK GÜZELLİK ÜRÜNLERİ!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter