MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

YÜZÜN HER YERİNE UYGULANAN KAPATICI İLE TANIŞIN!

Nars’ın yeni kapatıcısı Soft Matte Concealer, sadece göz çevresine değil, yüzün her yerine uygulanabilir özelliğiyle bir kapatıcıdan çok daha fazlasını ifade ediyor!

22 Şubat 2020 Cumartesi

Kapatıcı, cildinizi mükemmelleştirmek için size özgürlük veren en önemli kozmetiklerden biridir. Çünkü pürüzsüz bir cildin yerini hiçbir şey tutamaz. Nars’ın yeni Soft Matte Complete Concealer’ı şimdiye kadar ki en yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan ve aynı zamanda yağsız kremsi formülüyle doğal bir görüntü vererek cildi pürüzsüzleştiren, kusurları yumuşatan, kapatan bir içeriğe sahip.“Hem yüzde hem göz çevresinde de kullanabilecek özel bir formülasyona sahip. Cildi asla kurutmuyor ve yumuşacık, doğal şekilde yüzdeki kapatılması gereken her yeri kapatıyor.” - Hamiyet Akpınar


Yüzün her yerine mükemmel şekilde uygulanabilir, ÇÜNKÜ

- Yüksek kapatıcılık özelliğine rağmen ciltte belli olmayan çok doğal bir görünüme sahip. Hafif mat bitişli.

- Kat kat uygulama yapılabilir, ciltte asla ağırlık yapmaz.

- Kusurları flulaştırır, gizler ve yumuşak odak efektiyle cildi pürüzsüzleştirir. Hem de bunları hemen yaparak anında sonuç verir!

- Yağsızdır ama cildi kurutmaz.

- Kolajen arttırıcı peptidler ve hyalüronik asit sayesinde ince çizgiler ve gözeneklerin görünümünü azaltarak cildin daha dolgun görünmesine yardımcı olur. 
YÜZÜN HER YERİNE UYGULANAN  KAPATICI İLE TANIŞIN!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter