Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN

Kışın Olmazsa Olmaz Ürünleri

BU KAMPANYAYA AİT ÜRÜNLERİNE BURADAN ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Cildinizi ve saçlarınızı önemsiyoruz. Shiseido en sevilen cilt bakım ürünlerini bir araya getirdik. Birbirinden güzel özel fiyatlı setlerimizi kaçırmayın!
 

Size özel seçtiklerimiz;
1ESSENTIAL ENERGY SET
Shiseido Essential Energy Set, cildi nemlendiren, güçlendiren ve canlandıran bakım ürünlerinden oluşur. Sette: Ultimune Eye 3ML, Ultimune 10ML, Treatment Softener 75ML, Essential Energy Day Cream SPF20 -  50 ML ve Essential Energy Eye Definer 5ML bulunur.
Gerçek Değeri: 1300TL
Satış Fiyatı: 590TL

2.WASO DAY & NIGHT SKINCARE SET
Waso Day&Night Skincare Set, Waso’nun en çok satan ve en favori gece-gündüz kullanılan ürünlerinden oluşan settir. Sette: Waso Sleeping Mask 10ML, Waso Giga-Hydrating Rich Cream 15ML, Waso Soft-Cushy Polisher 75ML, Waso Quick Gentle Cleanser 50ML bulunur.
Gerçek Değeri: 645TL
Satış Fiyatı: 390TL
 3. BENEFIANCE DAY&NIGHT SKINCARE SET
Shiseido Benefiance Day&Night Skincare Set, kırışıklık karşıtı ve kırışıklıklara karşı cilt güçlendirici ürünlerden oluşan settir. Sette: Benefiance Wrinkle Smoothing Night Cream 30ML, Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream SPF25 50ML, Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream 2ML, Ultimune 5ML ve Ultimune Eye 3ML bulunur.
Gerçek Değeri:1646TL
Satış Fiyatı: 910TL 4.SHISEIDO VITAL PERFECTION DAY&NIGHT SKINCARE SET
Shiseido Vital Perfection Day&Night Skincare Set, cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection serisinin yüz ve göz ürünlerinden oluşan settir. Sette: Vital Perfection Uplifting And Firming Express Eye Mask (1 Adet), Vital Perfection Overnight Firming Treatment 15ML, Vital Perfection Uplifting And Firming Day Cream SPF30 50ML ve Ultimune 10ML bulunur. 

Gerçek Değeri:1675TL
Satış Fiyatı: 1100TL
 

5.SHISEIDO ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 50 ML
Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olmak için artık eskisinden de güçlü bir formüle sahip. Bu güçlü içeriklerin bileşimi sayesinde yeni Ultimune, cildinizi günlük hasara ve yaşlanma belirtilerine karşı sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale getirir.
Fiyat: 870TL

6.SHISEIDO VISIONAIRY GEL LIPSTICK
Shiseido VisionAiry Gel Lipstick, yüksek pigmentli, dudaklarda ağırlık yapmayan, jel teknolojisine sahip kalıcı yapıya sahip rujdur. Dudakları mükemmel şekilde nemlendirir. 6 saat boyunca kalıcılığı vardır. 

Renk: 210 - Doğal Dudak Rengi
Fiyat: 280TL

 

KAMPANYA KURALLARI

Kampanya, başka kampanya ve indirimlerle asla birleştirilemez.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Makyaj Trendi, kampanyayı tarihinden önce bitirme hakkını saklı tutar.

 

DİĞER KAMPANYALAR

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ