​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
TARİHÇE
Profesyonel makyaj markası Make Up For Ever, 1984 yılında Dany Sanz tarafından, makyaj artistleri de dahil olmak üzere herkes için yaratılmış çok yönlü bir markadır.
1.400 'den fazla ürünü ile Make Up For Ever, geniş renk yelpazesi, eşsiz formülasyona sahip ürünleri ve dokularıyla tüm dünyada tanınmaktadır. Aynı zamanda Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği öncelikli markalardan biridir. 

Make Up For Ever, uzun ömürlü ürünleri ile muhteşem etkiler sunmaktadır. Su geçirmez garantili göz, ten ve dudak için makyaj malzemeleri ile maksimum dayanıklılık ve benzersiz tutuculuk sağlar. Yoğun renk pigmentleri aşırı ısıya, ışığa ve neme direnerek makyajı gün ve gece boyu ilk yapıldığı andaki gibi korur. 

Make Up For Ever, 3 adımda, cildin gün ışığında bile kusursuz görünmesini sağlayan özel serisi ‘High Definition –HD’ ile kozmetikte öncüdür. HD ürünleri ile yapılan makyaj hafif ve görünmezdir, hiçkimse o ciltte saklanan herhangi bir kusur olduğunu tahmin dahi edemez. Bu yüzden aktör ve aktiristlerin film çekimlerinde ilk tercihidir. HD ile rötuşa bile gerek yoktur.
Make Up For Ever Tarihçe
Make Up For Ever Vizyon
VİZYON
Markanın Baş Kimyageri ve ve Ar-Ge Direktörü Richard Girousse, 18 yıldan fazla bir süredir Dany Sanz ile birlikte çalışmalarının sonucunda; bir sanatçı ve bilim adamının tamamlayıcı dostluğu ile makyajda büyük yenilikler doğduğunu söylüyor.
Make Up For Ever, sanatçılardan ilham alarak ürün performanslarını geliştiren, çığır açan teknikler üzerinde ısrarcı olan ve etkinliğini sürekli geliştiren bir marka. 

Üstün makyaj kalitesini yakalamak için sürekli yeni madde kombinasyonları ile deneyler yapan ve hammaddeler araştıran Make Up For Ever, ‘her zaman daha iyisi olabilir’ felsefesiyle çalışmalarına durduraksız devam etmektedir. Profesyonel makyaj markasında da öncü yeniliklerini bu vizyona borçludur.
DANY SANZ
“Hayat bir sahne – rolünüz ne olursa olsun, Make Up For Ever bu sahnede en iyi şekilde oynamanız için hep yanınızda!" – DANY SANZ
Dany Sanz, Paris banliyösünde büyüyen bir çocuk olarak genç yaşta sanat dünyasına girdi. Ressam ve heykeltraş olarak iş hayatına atıldı. Tiyatro setlerinde aktörleri boyarken doğuştan yetenekli olduğu  vücut boyama tekniklerini diğer sanatçılara da öğretmeye başladı.

1980 yılında profesyonel makyaj sanatçıları için çok az ürün vardı ve mevcut olanların tonları da sınırlı idi. Dany bu nedenle kendi ürünlerini oluşturmaya karar verdi. Makyaj sanatçıları için 1984 yılında Paris'in 8. bölgesinde Make Up For Ever’i kurdu. 

Dany Sanz’ın mükemmeliyetçi yapısı, markasının başarısındaki en önemli etmendir. Bugün öğrencilerinin çoğu ünlü birer makyaj artistidir ya da sanat yönetmenidir. Dany’nin makyaj dünyasına olan katkıları ise tartışılmaz. 52 ülkede mevcut markası ile dünya çapında bir fenomen haline gelmiştir. Onun yaratıcılığı ve enerjisi, hem günlük hayatta kadınların hem de profesyonellerin ihtiyacını karşılayan kült bir marka doğurmuştur.

“Biz marka olarak sadece profesyonel artistlerin, sanatçıların yanında değil; aynı zamanda kadınların hayallerini gerçekleştirmelerine de yardımcı oluyoruz.” – DANY SANZ

Make Up For Ever Tarihçe