MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
TARİHÇE
Vepa, 1962 yılında, İstanbul'da, şu anki fahri başkan Vedat Öztarhan tarafından küçük bir dükkân ile birlikte, saç ve diş fırçası ve kozmetik şirketi olarak kurulmuştur.
İlerleyen zamanda, kardeşi Özer Öztarhan ortaklığı ile şirket büyümüş, büyümenin akabinde kadın ve erkek giyim sektöründe yatırım yapılmaya başlanmıştır. Vepa, giyim markası olarak kurumsal kimliğini oluşturduktan sonra, küresel markalarla yeni ortaklıklar kurmak için gerekli sermayeyi oluşturacak derecede büyüdü.

Vepa şu anda makyaj malzemeleri dendiğinde koşulsuz şartsız öne çıkan Nars, Shiseido ve Make Up For Ever, spor giyimde lider New Balance ve Sportsoul, kadın giyim alanında modanın öncülerinden Lui Jo gibi hem giyimde hem de kozmetikte distribütörü olduğu dünya markaları ile Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir.
Vepa Group Tarihçe
Vepa Group Vizyon
VİZYONUMUZ
Vepa kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösteriyor.
Bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsiyor.

Vepa Group, ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu temel ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecektir.

VEDAT ÖZTARHAN
Vepa’nın kurucusu Vedat Öztarhan 1927 yılında İzmir’de doğdu.
İzmir Yüksek Ticaret Okulu’nu bitirdikten sonra bir müddet pamuk eksperliği yapan Öztarhan, daha sonra İstanbul’a gelip saç fırçası üretimi ile ticaret hayatına atıldı. 1962 yılında Vepa’yı kurdu. İlerleyen zamanlarda, açtığı mağazalarla giyim sektöründe de hızlı bir çıkış yakaladı. Diş fırçası üretiminde de büyük hamle yaptıktan sonra makyaj sektörüne giriş yaptı. Dev markaları bünyesine kattı. Vedat Öztarhan, 2012 yılında vefat etmiştir.
Vepa Group Tarihçe
SHISEIDO ÜÇLÜ ALLIK HEDİYE
Kampanya Aç