MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

VELVET MATTE FOUNDATION STICK TOUCH-UP SPONGE REFILL

Stik Fondöten Refill Süngeri

40,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Velvet Matte Foundation Stik Touch-Up Sponge Refill, Velvet Matte Foundation Stick ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış çıkarılabilir Touch-Up Blender süngerdir. Refil özelliği ile (ayrıca satılmaktadır) istediğiniz zaman yenileyebilir veya yedekleyebilirsiniz. Lateks içermeyen çok amaçlı bu sünger, su tutmayan özelliği ile zahmetsiz bir uygulama sunar. Burun kenarları ve göz köşeleri gibi dar ve ulaşılması zor yerlerde süngeri hafif tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz. Geniş alanlarda dairesel hareketlerle kullanın. Yıkanabilir ve antibakteriyeldir. Kuru, çizgilenme veya pütürlü bir yüzey oluşturmadan; anında pürüzsüz, rahat, yumuşak ve kadifemsi yumuşaklıkta bir cilt ortaya çıkarır. Ilık suda herhangi bir şampuan ile yıkayabilir, sonra kendi halinde kurumaya bırakabilirsiniz.

Birlikte Kullan
VELVET MATTE FOUNDATION STICK

NARS

VELVET MATTE FOUNDATION STICK

Kadifemsi Mat Stik Fondöten

255,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Velvet Matte Foundation Stik Touch-Up Sponge Refill:

- Velvet Matte Foundation Stick ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış çıkarılabilir Touch-Up Blender süngerdir. Refildir.

- Çıkarılabilir, yıkanabilir ve antibakteriyeldir. Lateks içermez.

- Burun kenarları ve göz köşeleri gibi dar ve ulaşılması zor yerlerde süngeri hafif tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz. Geniş alanlarda dairesel hareketlerle kullanın.

- Yıkarken ürünü stikten çıkarmalısınız.

- Refil olmasından dolayı süngerinizi istediğiniz zaman yenisiyle değiştirebilirsiniz.

- Kuru, çizgilenme veya pütürlü bir yüzey oluşturmadan; anında pürüzsüz, rahat, yumuşak ve kadifemsi yumuşaklıkta bir cilt ortaya çıkara çıkarır.

- Ilık suda herhangi bir şampuan ile yıkayabilir, kendi halinde kurumaya bırakabilirsiniz. Kurumadan stik fondötene geri takıp kullanmayın.
- Burun kenarları ve göz köşeleri gibi dar ve ulaşılması zor yerlerde süngeri hafif tampon hareketlerle uygulayabilirsiniz.

- Geniş alanlarda dairesel hareketlerle kullanın.

- Touch-Up Blender’ı stiğe takılı şekilde veya tek başına da kullanabilirsiniz.

- Blender ile yapılan fondöten uygulamaları daha kapatıcı özellik taşır.

- Ürünü yıkama sıklığınız süngeri kullanım sıklığınız ile doğru orantılıdır. Kirli olduğunu düşündüğünüz zaman yıkayabilirsiniz.

- Ilık suda herhangi bir şampuan ile yıkayabilir, kendi halinde kurumaya bırakabilirsiniz. Kurumadan stik fondötene geri takıp kullanmayın. Suyunu sıkmayın sadece kurumaya bırakın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
VELVET MATTE FOUNDATION STICK
NARS
VELVET MATTE FOUNDATION STICK
Kadifemsi Mat Stik Fondöten

Nars Velvet Matte Stick Foundation, kadifemsi mat bitişe sahip çift taraflı stik fondötendir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahiptir, kat kat uygulanabilir. Stiğin bir ucunda kremsi fondöten diğer ucunda ise fondöteni yaymak için lateks içermeyen, çok amaçlı Touch-Up Blender sünger vardır. Bu sünger, çıkarılabilir, yıkanabilir ve antibakteriyeldir. Süngeri yedeklemek ya da yenilemek isterseniz ayrıca refill olarak satılmaktadır. Bu hepsi birarada fondöten kullanım ve uygulama açısından son derece pratiktir; her an ve her yerde kullanılabilir. Cilde yumuşak mat bir görünüm verir. Çizgilere ve kırışıklıklara dolmaz, ciltte yumuşaklık veelastikiyet sağlar. Gün içinde makyaj tazelemek ve rötuşlar için idealdir. Koyu renklerini kontür yapmak için de kullanabilirsiniz. İçeriğindeki zencefil kökü özütü, A, C ve E vitaminleri doğal antioksidan korumayı destekler. Pürüzsüzlüğün sağlanmasına yardımcı olur. Cildi çevresel hasarlardan korur. Sonuç: Kuru, kalın ve pütürlü görünmeyen; anında pürüzsüz, rahat, yumuşak, kadifemsi matlıkta mükemmel bir cilt.
RENK
Medium 2 - Santa Fe - Pembe Alt Tabanlı Orta Ten
Medium 1.5- Vallarius - Pembe Alt Tabanlı Orta Ten
Medium 1 - Punjab - Nötr Orta Ten
Light 5 - Fiji - Sarı Alt Tabanlı Açık Ten
Light 2 - Mont Blanc - Pembe Alt Tabanlı Açık Ten
Medium Dark 1 - Syracuse - Orta Koyu Bej
Medium 4 - Barcelona - Nötr Orta Ten
Medium 3- Stromboli - Sarı Alt Tabanlı Orta Ten
Med Dark 5 - New Guinea - Pembe Tabanlı Orta Koyu
Medium Dark 2 - Tahoe - Sarı Alt Tabanlı Orta Koyu
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
255,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter